Išmanios funkcijos pritaikytos kiekvienam Jūsų kliento žingsniui

Išbandykite nemokamai
Visitor

Lankytojas

Subscriber

Prenumeratorius

Shopper

Potencialus pirkėjas

Buyer

Pirkėjas

Repeat buyer

Nuolatinis pirkėjas

 Naujus lankytojus pritraukti į parduotuvę yra itin svarbu. Kita vertus, to nepakanka. Dar svarbiau yra paskatinti juos tapti nuolatiniais pirkėjais.

Žinome, kaip yra sunku palaikyti ryšį su el. parduotuvės lankytoju.  Omnisend gali Jums padėti. Viso ciklo metu suteikiame progą palaikyti kontaktą su klientu – nuo pirmojo apsilankymo parduotuvėje iki jo susigrąžinimo. Išnaudokite Omnisend funkcijas ilgalaikiams ryšiams kurti ir stebėkite, kaip auga Jūsų pardavimai.

Paverskite lankytojus prenumeratoriais

Santykiai su Jūsų klientais prasideda nuo pirmo jų apsilankymo el.parduotuvėje – būkite pasiruošę juos tinkamai pasitikti.

Išnaudokite lengvai valdomas prenumeratos formas ir pažinkite lankytojus nuo pirmos akimirkos. Klauskite jų gyvenamosios vietos, lyties ar gimimo datos ir šią informaciją išnaudokite personalizuodami siunčiamas žinutes.

Paskatinkite prenumeratorius pirkti

Nuobodūs ir nevertingi naujienlaiškiai nesuteikia jokios naudos prenumeratoriams, todėl keliauja tiesiai į šiukšlinę. Omnisend siūlo patrauklius ir interaktyvius elementus sudominti prenumeratoriams. „Scratch Card“ žaidimas ar paspaudimus generuojanti dovanų dėžutė („Gift Box“) iš karto didina pardavimus.

Skirkite dėmesį savo pirkėjams

Jūsų klientai turi skirtingus įpročius ir elgseną – dėl to būtina prisitaikyti. Stebėkite, kokius veiksmus atlieka el. parduotuvės lankytojai ir išsiųskite jiems aktualią informaciją tinkamu laiku. Nesvarbu, ar tai palikto krepšelio priminimas, ar pirkimo patvirtinimas – būkite dėmesingi kiekviename Jūsų el.parduotuvės lankytojo žingsnyje.

Didinkite nuolatinių pirkėjų skaičių

Pirmas pirkinys yra nuoširdžių santykių pradžia. Stiprinkite šiuos santykius rūpindamiesi klientais ir suteikdami jiems dar daugiau vertės. Automatizuokite popirkiminius el. laiškus ar SMS žinutes ir suteikite klientams daugiau priežasčių sugrįžti.

Pradėkite bendrauti su klientais.
Prisijunkite prie Omnisend šiandien!

Omnisend naudokite su bet kokia el. komercijos platforma.

Nerandate savo?
Susisiekite su mumis

Pradėkite kurti ilgalaikius santykius su savo klientais!

Išbandykite nemokamai

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right