Funkcijos

Detalios ataskaitos

Veiksmingos Omnisend ataskaitos padės geriau sekti automatizuotų elektroninių laiškų scenarijų, kampanijų, prenumeratos formų progresą. Ataskaitos leidžia palyginti dienos, savaitės, mėnesio rezultatus, taip pat pamatyti, kurios kampanijos sugeneravo daugiausiai pardavimų ir koks turinys bei produktai sulaukė daugiausiai susidomėjimo. Šios ataskaitos padės ne tik geriau pažinti savo klientus, bet ir kurti geresnį turinį, o galiausiai padidinti pardavimus.

Sužinokite, kurios prenumeratos formos veikia geriausiai

Naudojantis išmaniomis ataskaitomis galėsite išsiaiškinti, kurios jūsų prenumeratos formos atneša geriausius rezultatus. Taip pat galėsite pamatyti duomenis apie lankytojų šalį, naudojamus prietaisus ir kalbą, be to, sistema pateiks jums apsilankiusiųjų svetainėje ir užsiprenumeravusiųjų naujienlaiškį santykį. Turint tokią informaciją bus lengviau atlikti išmintingus prenumeratos formų pakeitimus ir padidinti užsiprenumeravimo konversijos rodiklius.

Akimirksniu gaukite reikiamą kampanijos informaciją

„Clickmap” funkcija parodo, kurios naujienlaiškių ar reklaminių laiškų sudedamosios dalys sulaukia daugiausiai paspaudimų. Tokia informacija ne tik parodo, kokia informacija ar produktai yra naudingiausi jūsų prenumeratoriams, bet ir padeda gerinti ateities kampanijas. Geriausia dalis yra ta, kad informaciją apie kampaniją galite matyti realiuoju laiku vos tik ją išsiuntę, o po 24 valandų į jūsų elektroninį paštą bus atsiųsta visos paros kampanijos ataskaita.

Lengvai sekite elektroninių laiškų scenarijus

Automatinių laiškų skydelyje pateikiama svarbiausia informacija, reikalinga elektroninių laiškų scenarijų analizei. Vienu mygtuko paspaudimu matysite, kiek žmonių pateko į jūsų automatinio scenarijaus seką, kiek joje dabar yra ir kiek žmonių seką jau pabaigė. Automatinių laiškų ataskaita taip pat parodo atidaromumo, paspaudimo ir prenumeratos atsisakymo rodiklius kiekvienam automatizuotam elektroniniam laiškui.

Sužinokite daugiau apie savo klientus

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right