Funkcijos

Laiškų kampanijų ataskaitos

Stebėkite savo rezultatus realiu metu

Netrukus po kampanijos išsiuntimo pradėsite matyti jos rezultatus. Realiu metu gausite vertingą informaciją, kuri padės patobulinti ateities kampanijas ir suteikti jūsų prenumeratoriams dar daugiau vertės. Galite sekti prenumeratorių skaičiaus augimą, laiškų atidarymo ir nuorodų juose paspaudimo rodiklius, jų kitimą, bei pardavimus.

Naudokite paspaudimų žemėlapį geresniems rezultatams pasiekti

Su Omnisend paspaudimų žemėlapio „Clickmap“ funkcija paprasta pamatyti, kurios laiške esančios nuorodos gavėjus sudomino labiausiai. Turėdami šią informaciją galite spręsti, kokie laiško turinio elementai buvo sėkmingi ir kuriuos reikėtų keisti. Žinodami, ką mėgsta jūsų prenumeratoriai, galėsite siųsti tik tą informaciją, kuri iš tiesų paskatina juos pirkti.

Stebėkite pirmąsias 24 valandas

Pačios pirmosios valandos po kampanijos išsiuntimo yra svarbiausios, nes jų rezultatai parodys didžiausią aktyvumą. Su Omnisend galėsite analizuoti kaip kampanija buvo atidaroma ir spaudžiama kiekvieną valandą 24 valandų laikotarpiu. „Campaign report“ skiltyje matysite grafikus, kurie parodys laiško atidarymo ir nuorodų juose paspaudimo rodiklius.  Užteks vienos ar dviejų valandų rezultatų, kad galėtumėte nuspręsti, kas vartotojams veikia, ir kas ne.

Raskite svarbiausią informaciją greitai

Mūsų pateikiamose ataskaitose aiškiai matysite, kiek laiško gavėjų juos atidarė, paspaudė viduje esančias nuorodas, ar net atliko pirkimą. Tai padeda įvertinti kampanijų efektyvumą ir suprasti, kokių pakeitimų reikia geresniems rezultatams pasiekti. Be to, matysite kiek žmonių atsisakė prenumeratos, kokiuose įrenginiuose atidarė laišką ir pagal tai atliktus veiksmus. Ši statistika padės išsiaiškinti jūsų prenumeratorių poreikius.

Išbandykite laiškų kampanijų ataskaitų funkciją ir geriau suprasite, kas iš tiesų domina jūsų prenumeratorius

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right