Funkcijos

Facebook Messenger

Padidinkite pardavimus naudodami Facebook Messenger

Jeigu norite 4 kartus padidinti atidaromumo ir nuorodų paspaudimo rodiklius, Facebook Messenger naudojimas yra vienas geriausių ir drąsiausių būdų užtikrinti, jog jūsų žinutės tikrai pasieks vartotojus (Facebook Messenger žinučių atidaromumo rodiklis – 56 %, o nuorodų paspaudimo – 88 %). Pradėkite naudoti šį efektyvų komunikacijos kanalą ir sulauksite aukštesnių atidaromumo ir paspaudimo rodiklių negu elektroninių laiškų atveju.

Atkurkite dar daugiau paliktų pirkinių krepšelių

Automatizuoti palikto pirkinių krepšelio laiškai yra itin efektyvūs ir veiksmingi. Omnisend gali dar labiau pagerinti jūsų rezultatus – kartu su priminimo pobūdžio laiškais naudokite Facebook Messenger ir siųskite priminimus tinkamiausiu paros metu naudodami vartotojams patogiausią platformą. Derinkite šiuos du kanalus arba naudokite Facebook Messenger atskirai, ir taip susigrąžinsite dar daugiau pirkinių krepšelių palikusių klientų.

Daugiakanalis užsakymų pranešimo būdas

Vientisas, daugiakanalis bendravimas su vartotoju užtikrina, kad klientas turės tokią pačią patirtį bet kurioje naudojamoje platformoje. Susieję Omnisend paskyrą su Facebook Messenger platforma galėsite siųsti užsakymo patvirtinimo ar pristatymo informaciją tiesiai į jo asmeninę Messenger paskyrą.

Sužinokite, kaip būti dar arčiau savo klientų naudojantis Facebook Messenger

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right