Funkcijos

Gimtadienio pasveikinimai

Sukurkite dar didesnį gimtadienio šventės efektą

Visi mėgstame švęsti gimtadienius, o dar labiau vertiname specialias ir originalias staigmenas. Dar įspūdingesnį šventės efektą galite sukurti ir jūs: gimtadienio dieną nusiųskite savo prenumeratoriams siurprizą. Omnisend automatizacijos leidžia pasveikinti prenumeratorius prieš gimtadienį, po jo, arba netgi konkrečią valandą, todėl nesunkiai pasirinksite, kada geriausia nustebinti. Norėdami išbandyti šią funkciją nepamirškite paprašyti gimimo datos naujienlaiškio registracijos formose.

Padidinkite pardavimus 5 kartus

Omnisend duomenys rodo, kad gimtadienio laiškai generuoja vidutiniškai 45 % atidarymo rodiklį ir net 5 kartus didesnes konversijas nei įprastos laiškų kampanijos. Nustebinkite savo prenumeratorius jiems ypatingos dienos metu ir taip išnaudokite galimybę padidinti prekės ženklo pardavimus.

Parodykite, kad jie jums rūpi

Sėkmingas verslas yra paremtas puikiais santykiais su klientais. Stiprinkite savo ryšius su vartotojais parodydami, kad jie jums rūpi. Gimtadienio metu gavę specialų laišką su intriguojančiu asmeniniu pasiūlymu gavėjai jūsų prekės ženklo dar ilgai nepamirš. Tokiu būdu paskatinsite savo prenumeratorius tapti pirkėjais ir lojaliais prekės ženklo advokatais.

Nustebinkite prenumeratorius su automatiniais gimtadienio sveikinimais

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right