Funkcijos

Klientų susigrąžinimo laiškai

Susigrąžinkite neaktyvius klientus

Kartais pastebėsite sumažėjusį prenumeratorių aktyvumą. Gali būti, kad jie yra užsiėmę, galbūt pamiršo apie jūsų prekės ženklą, ar netgi ėmė dairytis į konkurentus. Tačiau tai nereiškia, kad juos praradote. Jums tereikia priminti apie save ir pratęsti santykius, kuriuos jau esate sukūrę. Nusiųskite jiems vieną ar kelis kliento susigrąžinimo laiškus (Customer Reactivation), kurie padėtų išlaikyti kontaktą su vartotoju. Vėl pasiūlykite jiems vertę, kokios jie ieško ir priminkite savo išskirtinumą. Vartotojams, kurie tam tikrą laikotarpį nieko nepirko, nustatykite šią funkciją tik vieną kartą – taip kliento susigrąžinimo laiškai pasieks juos reikiamu metu.

Redaguokite žinutes pagal savo prekės ženklą

Pagrindinis siunčiamų kliento susigrąžinimo laiškų tikslas neturėtų būti susijęs tik su naujais pirkimais. Siekite klientui priminti, koks yra jūsų prekės ženklas. Rekomenduojama, kad elektroninio laiško dizainas būtų paremtas prekės ženklo pagrindine idėja, spalvomis, nuotraukomis, ir stiliumi. Tokiu būdu klientui ne tik priminsite apie naudą, kurią jis gauna iš jūsų, bet ir toliau vystysite vientiso prekės ženklo įvaizdį.

Kurkite pasiūlymus, kurių neįmanoma atsisakyti

Vartotojams, kurie jau kurį laiką iš jūsų nieko nepirko, siųskite kliento susigrąžinimo laiškus ir pratęskite bendravimą. Pasistenkite, kad siunčiami laiškai atliktų ne tik priminimo apie jus funkciją, bet ir pademonstruotų geriausius jūsų produktus. Galite pasiūlyti klientams unikalias nuolaidas, dovanas, nemokamą užsakymo pristatymą ar kitokį pasiūlymą, kuris vartotojui būtų aktualus. Taip jūs ne tik ir toliau teiksite naudą klientams, bet ir paskatinsite pirkti dar kartą.

Išbandykite galimybę suaktyvinti klientus ir dar labiau padidinti pardavimų skaičių

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right