Funkcijos

SMS pranešimai

Pasiekite vartotojus įvairiausiomis aplinkybėmis

Užtikrinkite dar geresnę klientų apsipirkinėjimo patirtį ne tik elektroninių laiškų pagalba, bet ir trumposiomis SMS žinutėmis. Ieškokite būdų bendrauti tarpusavyje jūsų klientams patogiausiu būdu. SMS pranešimais naujienos pasiekia vartotojus čia ir dabar, o 95 % klientų žinutes telefone perskaito per 5 minutes nuo jos gavimo.

Pridėkite dar vieną automatizuotos sistemos kanalą

SMS žinutės veikia dar efektyviau, jeigu yra automatizuotos. Surinkite prenumeratorių telefono numerius ir teikite jiems svarbiausią, laiko požiūriu itin reikšmingą informaciją kiekviename žingsnyje. Apdovanokite vartotojus specialiais gimtadienio pasiūlymais, priminkite apie paliktą prekių krepšelį, informuokite apie prekių pristatymo stadiją ir kitus pirkimo proceso etapus. Būkite lankstūs – naudokite tik SMS pranešimus arba derinkite juos kartu su elektroniniais laiškais.

Išmaniosios funkcijos, kuriomis galite pasitikėti

Trumpųjų SMS žinučių marketingas gali būti dar efektyvesnis naudojant papildomą vertę kuriančius faktorius. Pavyzdžiui, siekiant taupyti ribotą simbolių skaičių, visos nuorodos SMS žinutėse yra automatiškai sutrumpinamos, o pačias nuorodas ir paspaudimų rodiklius galima sekti ir analizuoti: žinosite kiek tiksliai žinučių buvo išsiųsta ir kiek nuorodų jose buvo paspausta. Laikykitės BDAR (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) nuostatų – pridėkite galimybę savo vartotojams atsisakyti jūsų SMS pranešimų.

Išbandykite galimybę pasiekti daugiau klientų naudojant SMS pranešimus

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right