Funkcijos

Prenumeratos formos

Klientų srautų atvedimas į el. parduotuvę reikalauja daug pastangų, tad užtikrinkite, kad joks lankytojas neišeis iš svetainės neatlikęs bent smulkiausio veiksmo. Tik labai mažas procentas naujai apsilankiusiųjų kažką nusiperka, tad elektroninio pašto adreso prašymas tolimesniam bendravimui vystyti jums yra naudingas, o lankytojui atrodo tik mažas įsipareigojimas. Apgalvokite pagrindines situacijas, kuriose labiausiai tikėtinas lankytojų noras užsiprenumeruoti jūsų naujienlaiškį. Išnaudokite šias situacijas ir su tam tikromis paskatomis pastūmėkite juos tapti prenumeratoriais.

Visada būkite šalia lankytojų

Prenumeratos juostelė (Signup Box) yra geras variantas tais atvejais, kai nenorite būti per daug įkyrus. Ji visuomet matoma ekrano apačioje, tad klientas turi galimybę paspausti nuorodą naršymo metu. Tai paprastas ir saugus būdas surinkti dar daugiau prenumeratorių savo duomenų bazei be jokių papildomų pastangų.

Nepraraskite dar vieno potencialaus kliento

Jeigu jums svarbūs greitesni ir geresni rezultatai, rinkitės iššokantį „Popup”. Šios formos atsiradimą galima valgyti pagal daugelį įvairių veiksnių, pavyzdžiui, pagal pasirinktą laiką, lankytojo elgseną ar konkretų puslapį jūsų el. parduotuvėje. Galvokite apie pačią tinkamiausią situaciją – galbūt jūs norite gauti daugiau prenumeratorių, kurie išeina neatlikę jokio veiksmo (on-exit) ar tų, kurie yra konkrečioje kategorijoje jūsų el. parduotuvėje? Viskas yra įmanoma su Omnisend.

Nustebinkite savo lankytojus

Klientus nustebinti sunku, tad reikia visuomet galvoti apie galimas naujoves. Viena iš tokių – naujoviška prenumeratorių rinkimo forma-žaidimas „Laimės ratas”. Tai interaktyvus būdas rinkti prenumeratorius, kadangi jūs siūlote jiems galimybę laimėti prizą (nuolaidą ar bet ką kitą, ką galite pasiūlyti). Viskas, ką lankytojams reikia padaryti, tai įrašyti savo elektroninio pašto adresą ir pasukti ratą. Šis sužaidybinimas ir inovatyvus požiūris padidins jūsų prenumeratorių sąrašą akimirksniu.

Integruokite į marketingo kampanijas

Pagerinkite savo marketingo kampanijų konversijos rodiklius išnaudodami prenumeratos puslapį (Landing Page) ir nukreipdami lankytojus tiesiai į registravimosi naujienlaiškiui formą. Kai sukursite prenumeratos puslapį, jums bus suteikiama nuoroda, kuria galėsite dalintis visur – socialinėje erdvėje, internetinėse reklamose ir kitur.

Išbandykite prenumeratos formas nemokamai

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right