Funkcijos

Iššokanti „Popup“ forma

Paverskite naujus svetainės lankytojus prenumeratoriais

Vien tik dėl to, kad naujas žmogus, apsilankęs jūsų elektroninėje parduotuvėje, nieko nenusipirko, dar nereiškia, kad neverta stengtis su juo užmegzti artimesnio ryšio. Statistiškai tik 3 % jūsų svetainės lankytojų nusipirks kažką pirmojo naršymo metu, todėl turite stengtis gauti visų likusių vartotojų elektroninio pašto adresus ir kurti ilgalaikius ryšius.

Atkreipkite vartotojų dėmesį su patrauklių „Popup“ formų pagalba

Omnisend siūlomų formų šablonai turi estetiškas nuotraukas, daugiau konversijų padedantį generuoti tekstą ir įvairius stilius. Vis dėlto, kiekvieną formą galite kurti ir atitinkamai redaguoti patys.

Kurkite „Popup“ formas nutraukti naršymą norintiems lankytojams

Viena didžiausių el. komercijos specialistų baimių yra per didelis ir gąsdinantis informacijos kiekis vartotojams. Kad to išvengtumėte, galite pasirinkti kada lankytojas turėtų pamatyti Omnisend „Popup“ formą savo naršyklėje. Jeigu analizuodami vartotojų elgseną matote, jog jūsų vartotojams nepatinka savo ekranuose matyti registracijos formas vos tik apsilankius svetainėje, pabandykite funkciją panaudoti prieš jiems paliekant jūsų elektroninę parduotuvę. Tokiu būdu užtikrinsite, jog padarėte viską, kad sukurtumėte malonią vartotojo naršymo patirtį.

Kurkite išmanias „Popup“ formas

Galite nustatyti registracijos formas taip, kad jas matytų tik atitinkamos vartotojų grupės. Tokiu būdu, jeigu jūsų svetainės lankytojas jau užsiregistravo naujienlaiškiui, iššokančių registracijos formų jis nebematys. Naudodami išmanias funkcijas galite kurti lankstesnes registracijos formas, kurias vartotojai matys jiems patogiausiu metu.

Išbandykite „Popup“ formas efektyviam prenumeratorių ir pardavimų generavimui

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right