Funkcijos

Žaidimas „Laimės ratas“

Kurkite smagias prenumeratos formas

Tikėtina, jog jūsų el. parduotuvės lankytojai jau pripratę prie įvairiausių konkurentų siūlomų naujienlaiškių registracijos formų. Jūsų užduotis yra pasiūlyti jiems šį tą netikėto ir intriguojančio, kas padėtų prisiminti jūsų prekės ženklą. „Laimės ratas” yra interaktyvus žaidimas, suteikiantis jūsų lankytojams prizą mainais į jų elektroninio pašto adresus. Už tai jie gauna galimybę sukti ratą ir laimėti nuolaidą, nemokamą prekių pristatymą ar kitus jūsų sugalvotus prizus.

Įtraukite, užmegzkite ryšį ir parduokite

Interaktyvi prenumeratos forma „Laimės ratas” suteikia galimybę pačioje el. parduotuvėje sudominti lankytojus linksma pramoga. Pasukę ratą ir gavę tam tikrą prizą, pavyzdžiui, nuolaidos kodą, lankytojai gali panaudoti jį būsimuose pirkimuose. Tai yra nebloga motyvacija tęsti naršymą jūsų puslapyje, peržiūrėti produktus ir net pirkti.

Naudokite formą pačiose geriausiose situacijose

Galite pasirūpinti, kad „Laimės ratas” lankytojui pasirodytų jūsų numatytomis ir prekės ženklui naudingiausiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, kai vartotojas yra konkretaus produkto puslapyje, prieš nutraukiant naršymą, arba tam tikroje produktų kategorijoje.

Atraskite, kaip lengva padidinti savo prenumeratorių duomenų bazę su interaktyvia prenumeratos forma

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right