Funkcijos

Efektyvios kampanijos

Viena pagrindinių elektroninio pašto marketingo dalių yra reklaminių kampanijų siuntimas klientams. Tai yra patogus būdas palaikyti ryšį su vartotojais ir pasidalinti aktualiomis naujienomis. Profesionalaus naujienlaiškio sukūrimas ir efektyvus išsiuntimas reikalauja pastangų, tad siekiant geriausių rezultatų svarbu išnaudoti visas galimas funkcijas.

Suteikite klientams dar vieną šansą

Ar kada nors susimąstėte, kad jūsų prenumeratoriai nusipelnė dar vieno šanso? Elektroninius laiškus vidutiniškai atidaro 20% klientų, o likę 80% atsiųsto naujienlaiškio net nepamato. Dėl šios priežasties atsirado viena populiariausių pakartotinių laiškų (Campaign Booster) funkcija. Ji leidžia persiųsti naujienlaiškį dar kartą tiems, kurie neatidarė pirmą kartą siųsto naujienlaiškio. Pakartotiniai laiškai leidžia ne tik pagerinti atidaromumo ir paspaudimo rezultatus, bet ir padidina pardavimus 30%.

Sužinokite, kas patinka jūsų klientams

Tiksliai nežinote, kokia laiško tema ar siuntėjas yra įdomesnis jūsų auditorijai? Spėlioti nebereikės – ištestuokite, kuris variantas klientams patinka labiau. Atliekant A/B testą galite patikrinti, koks siuntėjo vardas, elektroninio pašto adresas ar laiško tema atneša geresnius rezultatus. Naujos įžvalgos padės jums suprasti daugiau apie tai, kas labiau patinka klientams ir taip paruošti geresnes kampanijas ateityje.

Kurkite įtraukiančius naujienlaiškius

Paprastai naudojamas ir itin efektyvus turinio redaktorius yra viena iš pagrindinių priemonių elektroninio pašto marketinge. Lengvai kuriami ir naudojami el. laiškų scenarijai padeda sutaupyti laiko ir pasiekti maksimaliai geriausius rezultatus per trumpiausią laiką. Išbandykite laiką taupantį „Product Picker”, paspaudimus skatinančius “Gift Box” ir “Scratch Card”, nuolaidų kuponų kodus ir dar daugiau kitų funkcijų.

Išbandykite naujienlaiškių kampanijų siuntimą

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right