Funkcijos

Prenumeratorių segmentavimas

Kiekvienas prenumeratorius yra unikalus, tad kodėl juos visus priskirti vienam ir tam pačiam sąrašui? Jeigu norite klientams siųsti labiau individualias, jiems aktualias ir tinkamas žinutes, susegmentuokite juos į skirtingas grupes. Toks išskirstymas padės siūlyti klientams labiau tinkančius produktus ir padidins pardavimus.

Skirtingi sąrašai skirtingiems prenumeratoriams

Žmonės, kurie tapo prenumeratoriais siekdami gauti naujienlaiškį, specialius pasiūlymus ar nuolaidas, neturėtų būti priskiriami tam pačiam sąrašui. Geresnis sprendimas yra sukurti kelis skirtingus sąrašus, remiantis, pavyzdžiui, prenumeratorių užsiregistravimo aplinkybėmis. Turėdami tokias grupes galėsite taikyti specialiai pagal poreikius pritaikytą komunikaciją ir su žmonėmis, kurie užsiprenumeravo naujienlaiškį dėl 15% nuolaidos, bendrauti kitaip negu su lankytojais, kuriuos sudomino nemokama elektroninė knyga.

Lankstus, sumanus segmentavimas

Klientus iš skirtingų sąrašų galite sujungti į bendrus segmentus. Pavyzdžiui, galite siųsti specialias žinutes žmonėms, pirkusiems konkretų produktą, panaudojusiems tam tikrą nuolaidos kodą, perkantiems už nurodytą sumą arba jau kurį laiką nieko neįsigijusiems. Sumaniai segmentuodami ir tikslingai kreipdamiesi į prenumeratorius jūs ne tik padidinsite konversijos (atidaromumo, paspaudimo) rodiklius, bet ir generuosite didesnius pardavimus iš kiekvienos kampanijos.

Nėra papildomų mokesčių už pasikartojančius prenumeratorius

Gali atsitikti taip, kad kuriant skirtingus sąrašus ir segmentus kai kurie tie patys prenumeratoriai bus priskirti kelioms skirtingoms grupėms. Tačiau jeigu kitos elektroninio pašto marketingo platformos apmokestina kiekvieną išsiųstą elektroninį laišką (net jeigu, pavyzdžiui, du laiškai siunčiami tam pačiam žmogui), Omnisend laikosi kitokios politikos. Sistema vieną prenumeratorių apmokestina tik vieną kartą, nesvarbu, kad jis priskirtas kelioms skirtingoms grupėms. Taip ne tik sutaupomi kliento kaštai, bet ir suteikiamos lanksčios elektroninių laiškų siuntimo galimybės.

Išbandykite prenumeratorių segmentavimą nemokamai

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right