Funkcijos

Facebook Ads sinchronizavimas

Vientisa Facebook pakartotinė rinkodara

Jeigu norite padidinti savo pardavimus, jūsų reklamos įvairiuose komunikacijos kanaluose turi būti itin tiksliai nukreiptos į vartotojus ir jų elgseną. Naudodami Omnisend siūlomą įrankį „Facebook Custom Audiences Sync“ galite tai pasiekti. Automatizuotas įrankis leidžia perkelti klientus iš Omnisend vartotojų grupės ar segmento tiesiai į Facebook ar Instagram. Taigi, nesunku taikyti pakartotinę rinkodarą pasirinktoms auditorijoms šiose platformose. Naudojant vientisą integraciją bus ne tik automatiškai pateikiamos jūsų marketingo žinutės klientams, bet tokiu būdu sutaupysite ir galėsite generuoti daugiau pardavimų.

Reklamos, paremtos apsipirkimo elgsena

Atsisveikinkite su dienomis, kai turėjote ištraukti prenumeratorių sąrašus ir segmentus iš vienos platformos ir perkelti į Facebook rankiniu būdu. Naudokite Omnisend siūlomą dinaminę segmentavimo funkciją, jeigu norite kurti skirtingas reklamas Facebook ir Instagram platformose pagal vartotojų elgseną apsipirkimo metu. Naudokite pakartotinio marketingo taktikas specifinėms vartotojų grupėms, suformuotoms pagal jų įsitraukimo į jūsų prekės ženklo kampanijas lygį ir veiksmus. Pabandykite pasiekti vartotojus, kurie tam tikrą laikotarpį neatliko pirkimo: supažindinkite su naujomis ir perkamomis prekėmis arba, pagal kryžminio pardavimo principus, parekomenduokite priedus ir papildomas prekes jau įsigytoms prekėms.

Lankstus segmentavimas, padedantis itin tiksliai kreiptis į savo klientus

Segmentavimas yra unikalus tuo, kad suteikia galimybę tikslingai komunikuoti ir prenumeratoriams rodyti išskirtinai jiems aktualų turinį, kas galiausiai padeda padidinti pardavimus. Omnisend siūlomas segmentavimas gali būti naudojamas į vartotoją orientuotų laiškų kampanijų kūrimui pagal prenumeratorių reakcijas į laiškų kampanijas, asmeninius duomenis ar prenumeratos sąrašus. Galite patys matyti, kurie klientai per konkretų laikotarpį pirko už tam tikrą sumą, ir šiuos duomenis suderinti su informacija apie klientus, aktyviai įsitraukiančius į siunčiamus naujienlaiškius pagal sugeneruojamus laiškų atidaromumo ir nuorodų paspaudimo rodiklius.

Išbandykite būdą automatiškai nukreipti reklamas Facebook ir Instagram platformose

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right