Funkcijos

Google Ads sinchronizavimas

Kurkite itin personalizuotas reklamas tiksliniams vartotojams

Pastebėjome, kad didesniems pardavimams generuoti reikia kurti ne tik asmeniškesnius, bet ir kliento apsipirkimo elgesiu paremtus elektroninius laiškus. Vadinasi, kuriamos reklamos skirtinguose komunikacijos kanaluose taip pat turi būti nukreiptos tikslingai. Omnisend įrankis „Google Customer Match Sync” leidžia suderinti prenumeratorių sąrašus ir segmentus su Google Ads. Naudodamiesi turimais duomenimis galite pakartotinai kreiptis į prenumeratorius įvairiuose kanaluose, pavyzdžiui, Google Search, Shopping, Gmail ir YouTube. Daugiau nebereikės importuoti ir eksportuoti reguliariai neatnaujinamų duomenų, sukauptų skirtingose platformose.

Siųskite vientisas komunikacines žinutes

Geriausia yra tai, kad „Google Customer Match Sync” yra paremtas išmaniu Omnisend sistemos segmentavimu. Tai reiškia, kad kol klientas atitiks tam tikrų segmentų kriterijus, tol jam bus rodomos atitinkamos reklamos, kitu atveju jų rodymas būtų sustabdytas. Tarkime, jūs turite prenumeratorių, kurie iš jūsų nieko nepirko jau tris mėnesius, segmentą. Jūs nusprendžiate naudoti įvairias pakartotinio marketingo taktikas, nukreiptas į segmentui priklausantį vartotoją. Svarbu nepamiršti, jog iš karto po to, kai vartotojas atliks pirkimą, jis nebepriklausys šiam segmentui, o reklamų rodymas irgi bus nutrauktas. Galima teigti, jog naudodamiesi šiuo įrankiu nebeiššvaistysite pinigų reklamoms, rodomoms netinkamiems žmonėms.

Lankstus segmentavimas, paremtas apsipirkimo elgsena

Segmentavimas yra unikalus tuo, kad suteikia galimybę tikslingai komunikuoti ir prenumeratoriams rodyti išskirtinai jiems aktualų turinį, o tai galiausiai padidina pardavimus. Omnisend siūlomas segmentavimas gali būti naudojamas į vartotoją orientuotų kampanijų vykdymui, paremtų, pavyzdžiui, jų apsipirkimo elgsena, elektroninio pašto naudojimo duomenimis, profilio informacija ar tiesiog prenumeratorių sąrašu. Galite patys matyti, kurie klientai per konkretų laikotarpį pirko už tam tikrą sumą ir šiuos duomenis sujungti su informacija apie klientus, aktyviai įsitraukiančius į siunčiamus naujienlaiškius pagal atidaromumo ir paspaudimo rodiklius.

Išbandykite galimybę sinchronizuoti prenumeratorių sąrašus ir segmentus su Google Ads kampanijomis

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right