Funkcijos

Patogus turinio redaktorius

Naudokite lankstų turinio redaktorių  visiems savo naujienlaiškiams – įprastoms kampanijoms ar automatizuotiems elektroniniams laiškams, kuriuos užtenka nustatyti tik kartą. Pasirinkite estetiškus šablonus, atitinkančius jūsų prekės ženklą bei lūkesčius, pridėkite reikiamą informaciją ir jūsų elektroninis laiškas bus paruoštas per kelias minutes.

Taupykite laiką parinkdami prekes

Dar niekada nebuvo taip lengva naujienlaiškyje pateikti produktus! Sujunkite Omnisend su savo el. parduotuve, naršydami joje sužymėkite norimus produktus ir pridėkite juos tiesiai į naujienlaiškį su visa svarbiausia informacija. Su automatine prekės informacijos kėlimo funkcija (Product Picker) sukursite norimą naujienlaiškį 10 kartų greičiau, negu tai padarytumėte su bet kokiu kitu elektroninių laiškų redaktoriumi. Jūs lengvai galėsite keisti produktų išdėstymą, pridėti papildomas funkcijas ir sukurti naujienlaiškį per kelias minutes. Tai iš tiesų taip lengva!

Naudokite šablonus, atitinkančius jūsų poreikius

Nuoseklumas versle yra gerai, bet nebijokite išbandyti naujų, tam tikroms progoms labiau tinkančių šablonų. Galite rinktis iš penkių skirtingų alternatyvų ir patys nuspręsti, kuri jums tinka labiausiai. „London” šablonas pasižymi standartiniu, įprastu išdėstymu, kuris gali būti naudojamas galybei skirtingų tematikų. Šablonas „Atlanta” yra šviesesnis, labiau minimalistinis. „New York” išskirtinai tinka drąsiems sprendimams, turintiems ryškaus stiliaus ypatybes. „Los Angeles” pasižymi moderniu dizainu, kurio pagrindiniai akcentai – šviesus, švaros įspūdį kuriantis informacijos pateikimas bei ryškios linijos. O naujausias „Stockholm“ patiks visiems norintiems paprastumo ir aiškios struktūros.

Padidinkite nuorodų paspaudimus

Jei auga jūsų siunčiamų naujienlaiškių atidaromumo rodikliai, pradėkite galvoti apie tai, kaip paskatinti savo klientus paspausti siunčiamas nuorodas. Tam siūlomas interaktyvus metodas: laiškų atidaromumą skatinantys papildiniai „Scratch Card” ir „Gift Box”, kurie yra prieinami visoms kampanijos. Abu šie elementai veikia kaip papildomos interaktyvios naujienlaiškių dalys, skatinančios klientus greičiau įsitraukti į procesą. Naudokite jas loterijos arba nuolaidų principu ir tuo pačiu didinkite pardavimus.

Naudokite nuolaidų kodus

Naudodami nuolaidas skatinate klientus atlikti pirmą ar pakartotinį pirkimą. Pridėkite į naujienlaiškį nuolaidų bloką ir iškart atkreipkite laišką atidariusio kliento dėmesį.

Pridėkite automatizuotas produktų rekomendacijas

Pats metas suteikti galimybę jūsų naujienlaiškio prenumeratoriams nusipirkti rekomenduojamą produktą arba esamiems klientams pateikti svarią priežastį pakartoti pirkimą. Savo kampanijose pridėkite labiausiai rekomenduojamus produktus. Geriausia viso to dalis – šis procesas yra automatizuotas, todėl jums tereiks į savo naujienlaiškių kampaniją pridėti produktų rekomendacijų bloką, o sistema pati priskirs dažniausiai parduodamus ar naujausius produktus, kurie galimai būtų aktualūs jūsų prenumeratoriams.

Išbandykite turinio redaktorių nemokamai

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right