Funkcijos

Naujienlaiškių šablonai

Palengvinkite savo kampanijų kūrimą

Nėra nieko blogiau negu stebėti tuščią kompiuterio ekraną ir nežinoti, ką daryti toliau. Štai kodėl sukūrėme penkis patrauklius elektroninių laiškų šablonus, kurie palengvins jūsų kampanijų kūrimą. Šių šablonų tikslas yra padėti tinkamai pristatyti jūsų prekes ir pateikti visą svarbiausią informaciją klientui. Negana to, jie yra itin lengvai pritaikomi individualiems poreikiams, tad bet kada galite atlikti įvairius pakeitimus.

Išsirinkite tinkamiausią šabloną jūsų prekės ženklui

Nebūtina visada naudoti tą patį neišskirtinį, nuobodų ir pasenusį elektroninių laiškų šabloną. Vietoj to pasirinkite vieną iš penkių puikių alternatyvų, galinčių padėti išskirti jūsų prekės ženklą iš konkurentų. Mūsų siūlomas „London” šablonas yra modernus ir sukurtas taip, kad neužgožtų jūsų produktų. „Atlanta” išsiskiria savo minimalizmu ir ypač tinka naujienlaiškiams, kuriuose didžiąją dalį užima nuotraukos. „New York” yra klasikinio stiliaus šablonas, o „Los Angeles” – elegancijos, unikalumo ir gyvumo mišinys. Jei norite rafinuotų naujienlaiškių – naudokite mūsų naujausią „Stockholm“. Belieka išsirinkti, kuris šablonas geriausiai atspindi jūsų prekės ženklą.

Kurkite el. kampanijas 2 kartus greičiau

Omnisend laiškų dizaino šablonai, skirti įvairiausioms industrijoms, padės sutaupyti nemažai laiko. Nuo šiol, jeigu nenorite, nebereikės kurti kampanijų nuo nulio. Galite pritaikyti mūsų siūlomus dizainus savo poreikiams: pridėkite savo logotipą, prekės ženklo spalvas ir vualia – sukūrėte profesionalų el. laišką be specifinių įgūdžių.

Patys išbandykite, kaip lengva kurti naujienlaiškius su mūsų siūlomais laiškų šablonais

Išbandykite nemokamai

14 dienų naudokitės nemokamai.

Su Omnisend galite daugiau

Aptarkime Jūsų poreikius! Palikite savo kontaktus ir papasakosime, kaip galime Jums padėti uždirbti daugiau.

[]
1 Step 1
Telefono nr.
person e7fd
Žinutė
0 /

arba skambinkite telefonu ​​​​​​+370 616 44667

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right