Vienas efektyviausių ir patogiausių būdų rinkti naujus prenumeratorius – įsidiegti prenumeratos formą ar net kelias savo svetainėje. Tam yra skirtingų įrankių, bet jei naudojatės Omnisend, toli ieškoti nereikia – atsinaujinusios ir stilingos formos jau čia pat.  Neseniai atnaujinta Omnisend prenumeratos formų sistemos dalis ir klientai džiuginami naujų dizainų bei naujos logikos formomis.

Kas nauja?

Pagrindiniai pasikeitimai, kuriuos galite išbandyti jau dabar:

gausybė naujų formos dizaino galimybių.  Naudokite paveikslėlius ne tik fone, tačiau ir formos kairėje/dešinėje. Išdėstymo galimybes galima rinktis pirmame formų redagavimo žingsnyje “Theme”. Nepamirškite pridėti savo įmonės logotipo.

– lengvai pridedami papildomi laukeliai informacijai apie klientą rinkti. Pradėkite rinkti daugiau informacijos apie savo klientus, klauskite jų vardo, gimimo datos ir t.t. Šią informaciją galėsite nesunkiai panaudoti gimtadienio laiškų siuntimui, laiškų personalizacijai ir pan.

atnaujinta prenumeratos forma su laukeliais segmentavimui

galimybė derinti ir paleisti keletą skirtingų iššokančių formų (popup). Jie gali atsirasti svetainėje skirtingu metu ir skirtingose svetainės vietose. Atskiri puslapiai nuo šiol gali turėti atskiras formas su skirtingais pasiūlymais.

– Google pakeitus mobiliosios paieškos rezultatų rodymo politiką, aktualu tapo ir formų rodymas mobiliuosiuose įrenginiuose. Omnisend siūlo tam sprendimą – draugiškos Google prenumeratos formos. Pasirinkus šį nustatymą, jūsų formos neuždengs viso mobiliojo įrenginio ekrano, todėl nepateks Google nemalonėn.

Dar viena svarbi naujiena – nuo šiol galite sekti kiekvienos savo formos rezultatus ir matyti, kaip joms sekasi pritraukti naujus prenumeratorius! Informatyvias ataskaitas rasite “Reports” > “Forms” skiltyje.

 

Naujųjų formų pavyzdžiai

Keletas klientų naudojamų pavyzdžių, kaip prenumeratos formas galite išnaudoti:

  1. Newmood.lt

    Kaip Newmood.lt išnaudoja Soundest prenumeratos formas

2. Mini-maxi.lt

Kaip Mini-maxi.lt išnaudoja Soundest formas

3. Cultus.lt

Kaip Cultus.lt išnaudoja Signup Box Soundest formą

4. Vivi.lt

Kaip vivi.lt naudoja Soundest Signup Box formą

5. Sofatravel.lt (popup forma rodoma bandant palikti puslapį)

Pavyzdys kaip Sofatravel.lt naudoja popup on exit Soundest formą

6. Intymipagunda.lt

Kaip intymipagunda.lt išnaudoja Soundest formas

Išnaudokite ypatingai efektyvias formas, kurios atsiranda lankytojui bepaliekant jūsų svetainę. Kaip tai padaryti geriausiai, rasite Omnisend tinklaraštyje anglų kalba.

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(
Omnisend.lt

Marketingo el.paštu profesionalų komanda.