Vienas efektyviausių ir patogiausių būdų rinkti naujus prenumeratorius – įsidiegti prenumeratos formą ar net kelias savo svetainėje. Tam yra skirtingų įrankių, bet jei naudojatės Omnisend  – stilingomis formomis galite pradėti naudotis jau dabar.  Omnisend formos turi didelę dizaino bei logikos pasirinkimų galimybę, todėl nesunkiai susikursite geriausiai Jums tinkančią prenumeratos priemonę.

KOKIOS GALIMYBĖS?
Pagrindinės funkcijos, kurias galite išmėginti:

– gausybė naujų formos dizaino galimybių.  Naudokite paveikslėlius ne tik fone, tačiau ir formos kairėje/dešinėje. Išdėstymo galimybes galima rinktis pirmame formų redagavimo žingsnyje “Theme”. Nepamirškite pridėti savo įmonės logotipo.

– lengvai pridedami papildomi laukeliai informacijai apie klientą rinkti. Rinkite daugiau informacijos apie savo klientus, klauskite jų vardo, gimimo datos ir t.t. Šią informaciją galėsite panaudoti gimtadienio laiškų siuntimui, laiškų personalizacijai ir pan.

atnaujinta prenumeratos forma su laukeliais segmentavimui

– galimybė derinti ir paleisti keletą skirtingų iššokančių formų (popup). Jie gali atsirasti svetainėje skirtingu metu ir skirtingose svetainės vietose. Atskiri puslapiai nuo šiol gali turėti atskiras formas su skirtingais pasiūlymais.

– Google pakeitus mobiliosios paieškos rezultatų rodymo politiką, aktualu tapo ir formų rodymas mobiliuosiuose įrenginiuose. Omnisend siūlo tam sprendimą – draugiškos Google prenumeratos formos. Pasirinkus šį nustatymą, jūsų formos neuždengs viso mobiliojo įrenginio ekrano, todėl nepateks Google nemalonėn.

– pasirinkite, kada forma bus matoma vartotojui. Kai jis aplankė kelis puslapius, prabuvo tam tikrą laiką svetainėje ar galbūt nori palikti Jūsų parduotuvę? Kuriuose puslapiuose jis matys formą? Parodykite vartotojui prenumeratos naudą jam tinkamu laiku ir stebėkite, kaip auga potencialių pirkėjų sąrašas.

 

NAUJŲJŲ FORMŲ PAVYZDŽIAI
Keletas klientų naudojamų pavyzdžių, kaip prenumeratos formas galite išnaudoti:

Newmood.lt

Kaip Newmood.lt išnaudoja Soundest prenumeratos formas

Mini-maxi.lt

Kaip Mini-maxi.lt išnaudoja Soundest formas

Sofatravel.lt (popup forma rodoma bandant palikti puslapį)

Pavyzdys kaip Sofatravel.lt naudoja popup on exit Soundest formą

Intymipagunda.lt

Kaip intymipagunda.lt išnaudoja Soundest formas

Nojus.lt

Tarpgeliu.lt

Išnaudokite ypatingai efektyvias formas, kurios atsiranda lankytojui bepaliekant jūsų svetainę. Kaip tai padaryti geriausiai, rasite Omnisend tinklaraštyje anglų kalba.

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(
Omnisend.lt

Marketingo el.paštu profesionalų komanda.