Naujienlaiškių rinkodaros platforma Soundest plečia savo siūlomų funkcijų paketą ir keičia pavadinimą į Omnisend. Lietuvių kuriamas produktas siekia tapti pagrindine elektroninių parduotuvių naudojama rinkodaros platforma, leidžiančia dirbti su klientais nuo jų pirmo vizito parduotuvėje iki ilgalaikio santykio palaikymo. Artimiausioje ateityje Omnisend pristatys dar lankstesnes rinkdodaros automatizavimo galimybes bei papildomus būdus efektyviai pasiekti klientus.

„Mūsų produktas jau seniai nebėra tik įprastų naujienlaiškių kampanijų siuntimo platforma. 30 tūkst. el. parduotuvių iš daugiau nei 130 šalių naudojasi „Omnisend“ kaip pagrindine savo rinkodaros platforma, kuri taip pat padeda didinti prenumeratorių skaičių ar automatizuotais būdais pasiekti klientą reikiamu metu. Sparčiai vystydami produktą jautėme poreikį atnaujinti ir prekės ženklą, kuris labiau atitiktų mūsų kryptį. Tai nėra tik naujas pavadinimas, iš principo keičiame tai, kaip pristatome savo produktą ir kokią vertę suteikiame klientams. Dar šiais metais mūsų klientai pamatys daug naujų, el. komercijai itin aktualių funkcijų,” – teigia Omnisend bendraįkūrėjas ir vadovas Rytis Laurinavičius.

Nuolat tobulinamos išmanios Omnisend platformos tikslas – padėti el. parduotuvėms užmegzti ir kurti efektyvų ryšį su klientais ir taip didinti savo pardavimus. Pasak R. Laurinavičiaus, ilgametė darbo su el. komercija patirtis rodo, kad sėkmingą el. parduotuvių verslą užtikrina dėmesys klientui ir personalizuota rinkodara, pritaikyta prie kliento elgsenos.  El. parduotuvės, dirbančios su Omnisend, turi galimybę efektyviai išnaudoti kiekvieną kliento kelio (angl. customer journey) etapą ir sėkmingai aktyvuoti klientą nuo pirmo jo vizito svetainėje iki pakartotinių pirkimų, didinančių jų lojalumą.

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(
Omnisend.lt

Marketingo el.paštu profesionalų komanda.