Pastaruoju metu marketingo el.paštu bendruomenė sulaukė nemažai naujienų, kurias vertėtų žinoti naujienlaiškius klientams siunčiantiems specialistams. Keletas svarbiausių pokyčių, kuriuos paskelbė Gmail:

– Pagaliau įvyko tai, ko laukėme ne vienus metus – Gmail programėlė mobiliuosiuose telefonuose pradeda palaikyti mažesnei rezoliucijai pritaikytus naujienlaiškius! Nuo šiol naujienų skaitymas mobiliuosiuose bus dar patogesnis. Oficialią informaciją apie tai rasite Google tinklaraštyje. Primenu, kad naudojantiems Omnisend šablonus nereikia nieko keisti – atsinaujinę Gmail programėlę, matysite mobilią savo siunčiamų laiškų versiją.

Resposive laiškų versija Gmail programėlėje

Šaltinis: oficialus Google tinklarašis blog.google.com

– Dabar pats laikas susikurti pašto dėžutę su savo verslo domenu ir nebenaudoti privatiems asmenims skirtų yahoo.com bei gmail.com adresatų naujienlaiškiams siųsti. Praėjusių metų viduryje, Gmail paskelbė, kad gautus laiškus iš gmail.com dėžučių, bet ne iš jų serverių – siųs tiesiai į šlamšto aplanką. Apie tokius pokyčius anksčiau yra skelbę ir yahoo.com, aol.com pašto tiekėjai. Taigi, jei dar vis siunčiate laiškus klientams ne nuo savo domeno – pats laikas pradėti. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

– Taip pat Gmail nusprendė pagerinti turinio pasiekiamumą mobiliųjų telefonų vartotojams. Jau nuo šių metų pradžios, puslapiai, kuriuose yra iškylančiųjų langų (angl. Pop-up), mobiliosios paieškos rezultatuose gali būti rodomi žemesnėje pozicijoje nei įprasta.   Dėl šios priežasties Omnisend iškart išleido atnaujinimą – nuo šiol galite patys redaguoti, ar mobiliojoje svetainės versijoje yra rodoma pop-up prenumeratos forma, ar ne:

Nuo dabar galite išjungti pop-up langus mobiliojoje puslapio versijoje

 

Taip pat svarbu paminėti ir prasidėjusį Microsoft ir Litmus bendradarbiavimą, kuris atneš teigiamų pokyčių Outlook el. pašto programoje. Praėjusių metų viduryje populiariausia pasaulyje laiškų atvaizdavimo testavimo platforma „Litmus“ ir „Microsoft“ pasirašė bendrarbiavimo sutartį. Buvo susitarta, kad Litmus registruos Outlook programos naujienlaiškių atvaizdavimo klaidas, o Microsoft jas taisys prioriteto tvarka (plačiau skaitykite Litmus įraše…)

Iki šiol Outlook programa buvo viena iš labiausiai apribotų programų, naujienlaiškių techninių galimybių prasme. Todėl tikimasi, kad dėl šio bendradarbiavimo programoje atsiras galimybė rodyti HTML5 video klipus ar apklausos formas.

Nemažai naujienų šiemet turi ir Omnisend. Visą informaciją apie pokyčius galite rasti čia.

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(