Omnisend šiemet paruošė tikrai nemažai pokyčių. Svarbiausios naujienos yra susijusios su atnaujintu ir daugiau galimybių turinčiu redaktoriumi, kurį nuo šiol galite naudoti ne tik kampanijoms kurti, tačiau ir el.komercijos laiškuose!

Tačiau apie viską nuo pradžių:

Išleisti dar du šablonai ruošti naujuoju redaktoriumi: Atlanta ir New York.  Juos visus nuo šiol matysite „Standart templates“ skiltyje naujienlaiškio kūrimo metu. Visi senojo redaktoriaus šablonai atsidūrė ties „Old templates“ pasirinkimu. Daugiau apie naująjį redaktorių, galite pasiskaityti čia.

Naujojo redaktoriaus šablonai

Dar viena naujiena naujojo redaktoriaus šablonuose – Scratch Card blokas. Anksčiau šį bloką buvo galima naudoti tik pasirinkus atitinkamą šabloną, tačiau dabar loterijas galite įdėti bet kuriame laiške, kurtame su London, Atlanta arba New York šablonais.

Galite naudoti Scratch Card kaip atskirą bloką bet kuiame iš naujų Soundest šablonų
Naujojo redaktoriaus šablonus nuo šiol galite naudoti ir el.komercijos laiškams kurti. Jei norite pradėti naudoti naujuosius šablonus – Ecommerce skiltyje matysite galimybę pereiti prie naujojo redaktoriaus. Svarbu prisiminti tai, kad redaktorius bus pakeistas VISIEMS el.komercijos laiškams: palikto krepšelio, pasveikinimo ir gimtadienio.
Pakeitus redaktorių,  galimybės sugrįžti atgal prie senojo nebus. Visas turinys perėjimo metu išliks, tačiau nustatytas stilius pasikeis, kadangi naujojo redaktoriaus galimybės kiek kitokios. Svarbu prisiminti ir tai, kad pradėjus perėjimo procesą, el.komercijos laiškai bus sustabdyti. Pakeitus turinį, juos reikės įjungti iš naujo.

Naujas redaktorius jau ir el.komercijos laiškams!

Naujojo redaktoriaus šablonai yra kur kas pažangesni ir naujesni, todėl jie pilnai pakeis senuosius gegužės 3 dieną. Susiplanuokite perėjimą iki to laiko, o esant poreikiui ar kylant klausimams – kreipkitės gintare.ragelyte@nfq.lt.

Dar viena puiki naujiena – paveikslėlių redagavimo galimybė (tik Atlanta, New York ir London šablonuose). Įkėlus paveikslėlį, redagavimo dalyje matysite mygtuką Edit, kurį paspaudus – atsidarys Aviary nuotraukų redaktorius. Galėsite paveikslėlius apkirpti, uždėti įvairius efektus, keisti rėmelius ir dar daugiau! Išbandykite:)

Nauja paveikslėlių redagavimo funkcija

Naujienų netrukus bus ir daugiau, nepraleiskite!

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(