Greičiausiai jau pastebėjote, kad kuriant naujus laiškus Omnisend paskyroje atsirado galimybė pasirinkti dar vieną šabloną pavadinimu London, kuris keičia ankstesnius standartinius Omnisend šablonus. Jis ypatingas tuo, kad yra sukurtas naujuoju redaktoriumi, kuris yra greitesnis ir tobulesnis už savo pirmtaką. Šablonas rengtas atsižvelgiant į naujausias naujienlaiškių dizaino tendencijas bei klientų pasiūlymus, todėl jame rasite didesnę funkcijų ir pasirinkimų įvairovę.

Pagrindiniai naujojo redaktoriaus pranašumai:

1. Daugiau dizaino galimybių.

Naujuoju redaktoriumi galėsite redaguoti:
1. Logotipo sritį. Nuo šiol šalia logotipo galima įterpti socialinių tinklų ikonas, nuorodas, tekstą, panaudoti fono paveikslėlį, o meniu juostoje turėti daugiau punktų nei iki šiol.
2. Kiekvieno turinio bloko dizainą. Dabar galėsite keisti kiekvieno bloko foną renkantis ne tik iš spalvų paletės, bet ir fono paveikslėlių (savo paveikslėlį įkelti taip pat galima). Kiekvienas turinio blokas turi aibę redaguojamų elementų, kuriuos rasite bloko viduje paspaudę mygtuką Settings.
3. Footer sritį. Atsirado naujas išdėstymas, redaguojamas pranešimas apie prenumeratą, ir galimybė keisti socialinių tinklų ikonėles.

2. Greitesnis ir stabilesnis.

Šablonas London kurtas atsižvelgiant į klientų komentarus ir pastebėjimus, todėl juo naudotis yra paprasčiau ir lengviau. Turinio blokų stumdymas yra sklandesnis, o peržiūros vaizdas sugeneruojamas kur kas greičiau.

3. Atnaujinta Product picker funkcija.

Keliant prekes iš parduotuvės dabar galėsite pasirinkti, ne tik mygtuko tekstą, tačiau taip pat ir valiutos formatą bei informaciją, kuri bus keliama. Įkėlėte prekių informaciją į dviejų prekių bloką, bet laiško kūrimo metu atsirado poreikis ir trečiai? Senajame redaktoriuje tektų keliauti atgal į el.parduotuvę ir susidėti prekes iš naujo. Dabar užtenka Settings skiltyje pasirinkti 3 products in a row  ir prisidėti likusią prekę.

4. Dar daugiau šablonų.

Taip, supratote teisingai, London šablonas yra tik pirmasis šablonas kurtas naujuoju redaktoriumi, tačiau tikrai ne paskutinis. Dar keli atsiras artimiausiu metu. Visi šablonai bus pavadinti miestų pavadinimais, kuriuose yra daugiausia Omnisend klientų.
Kol kas bus prieinami tiek senojo, tiek naujojo redaktoriaus šablonai, tačiau kitų metų viduryje senojo redaktoriaus šablonai užleis vietą pažangesniems naujokams. Taigi, laiko prisijaukinti naujuosius šablonus tikrai užteks!
Be to, artimiausiu metu naujuosius šablonus papildys ir Scratch Card blokas, todėl loteriją gavėjams galėsite įterpti bet kuriame savo laiške.

Naujos funkcijos ir galimybės kuriant naujienlaiškius

Funkcijų yra ir daugiau, išbandykite šabloną London patys!

Palikto krepšelio, pasveikinimo ir gimtadienio laiškuose naujasis šablonas kol kas nėra prieinamas, tačiau kitų metų pradžioje jį galėsite naudoti ir el.komercijos laiškams kurti.
Visi pastebėjimai https://www.soundest.com/blog/new-content-editor-faster-better-nicer-smoother/ir pasiūlymai dėl naujojo redaktoriaus yra laukiami el.paštu gintare.ragelyte@nfq.lt.

Informacijos šaltinis –  Omnisend tinklaraštis anglakalbiams.

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(
Omnisend.lt

Marketingo el.paštu profesionalų komanda.