Dar visai neseniai Omnisend pristatė prenumeratos formas, o dabar siūlo susipažinti ir su nauju prenumeratos puslapiu. Nauja išvaizda ir dar daugiau galimybių, išbandyti galite jau dabar!

Kas nauja?

1. Nauji dizainai. Galite pasirinkti iš penkių skirtingų jums labiausiai tinkančių temų. Koreguoti jas galima pagal save – keisti tekstus, šriftus, spalvas, paveikslėlius, prisidėti savo logotipą.

Galimybė rinktis iš keleto dizainų, kurie yra paprastai koreguojami

2. Daugiau papildomų laukų. Kaip ir kitose formose, puslapyje galima klausti prenumeratoriaus vardo, lyties, gimimo datos ir pan.  Segmentuoti tapo kaip niekada paprasta!

Forma turi papildomų laukų galimybę, todėl segmentuoti labai paprasta

3. Facebook dalinimosi galimybės. Galima redaguoti, kas bus matoma apie puslapį, pasidalinus juo Facebook socialiniame tinkle.

Keičiami nustatymai, kas bus matoma Facebook socialiniame tinkle.

3 idėjos, kam panaudoti prenumeratos puslapį

Savo puslapyje galite naudoti popup, juostelę apačioje ar Wheel of Fortune formas, kam reikalingas atskiras prenumeratos puslapis? 3 idėjos, kaip šį puslapį galite išnaudoti:

  1. Vartotojo nukreipimas iš reklamos. Naudojant banerius ar kitas reklamos priemones interneto erdvėje, jas paspaudusius vartotojus reikalinga nukreipti į tam tikrą puslapį. Daugeliu atvejų, pagrindinis įmonės puslapis netinka dėl perteklinės informacijos jame. Tačiau, visą reikiamą informaciją dabar galima išdėstyti šiame Omnisend puslapyje ir vartotojus nukreipti į jį.
  2. Registracija renginiui. Organizuojate renginį, į kurį galima registruotis įvedus e.pašto adresą? Nustatymuose parinkite, kad formoje užsiregistravę kristų į tam tikrą grupę ir turėsite sąrašą tų, kurie pageidauja dalyvauti renginyje.
  3. Pasidalinimas socialiniuose tinkluose. Turite daugiau sekėjų, nei prenumeratorių? Galbūt laikas socialiniame tinkle informuoti, kad siunčiate ir e.laiškus!

Kadangi puslapis yra lengvai redaguojamas, galite susikurti individualų puslapį įvairiems tikslams. Beje, puslapių galite turėti ne vieną!

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(