Norintiems didinti savo prenumeratorių gretas, puiki žinia iš Omnisend. Pristatome jums naują ir interaktyvią prenumeratos formą – Wheel of Fortune (liet. Laimės ratas). Puslapio lankytojai galės išmėginti savo jėgas loterijoje, o tai puikus būdas paskatinti juos palikti savo elektroninio pašto adresą jums.

Šią formą visi Premium+ plano naudotojai gali išmėginti jau dabar. Wheel of Fortune galima naudoti taip pat ir su kitomis turimomis prenumeratos formomis, taigi rinktis vienos nereikės.

KAIP ŠI FORMA VEIKIA?
Wheel of Fortune forma kviečia gavėjus įvesti tam tikrą informaciją apie juos (el.pašto adresą, vardą, gimimo datą ar pan.) ir už tai bandyti savo laimę sukant ratą su prizais. Pastarieji gali būti labai įvairūs: skirtingo dydžio nuolaidos, nemokamas pristatymas ir pan.

Forma, panašiai kaip ir Signup Box, turi nedidelę juostelę, kurios rodymo vietą puslapyje galima pasirinkti. Taip pat, keisti galima ir Wheel of Fortune atsiradimo scenarijų, puslapius, kuriuose forma bus rodoma.

Kaip veikia Laimės ratas?

Svarbu prisiminti tai, kad Omnisend nuolaidos kodų parduotuvėje nekuria. Taigi, prieš talpinant juos laimės rate, pirmiausia kodukus reikėtų susikurti parduotuvėje.

Taip pat, šiame žaidime nėra pralaimėtojų – visi sukimai yra laimingi! Lankytojas jau paliko savo pašto adresą, kodėl gi jo nepradžiuginus? Kiekvieno laimingo laukelio išsukimo dažnį galėsite pasirinkti individualiai.

Detalią instrukciją anglų kalba, kaip pritaikyti Wheel of Fortune formą pagal savo poreikius rasite čia. Kilus klausimams – kreipkitės.

Domitės marketingo el.paštu naujienomis?
Prisijunkite prie mūsų ir gaukite naujienas skirtas specialiai el.parduotuvėms kartą per mėnesį!
Ačiū už prenumeratą.
Įrašykite savo el.pašto adresą!!
El.pašto adresas neteisingas. Patikrinkite.
Kažkas ne taip! :(
Omnisend.lt

Marketingo el.paštu profesionalų komanda.