Main meniu
Main meniu
Mūsų misija

Rinkodaros aktualizavimas

Omnisend misija yra padėti el. prekybos įmonėms padaryti savo rinkodarą aktualią, siunčiant suasmenintus pranešimus reikiamam asmeniui tinkamu laiku ir tinkamu kanalu. Pirkėjams tai reiškia pritaikytus pranešimus ir unikalią apsipirkimo internetu patirtį. O rinkodaros specialistams – galimybė pasiekti geresnių rezultatų nei bet kada anksčiau.

Rinkodaros aktualizavimas

Trumpai apie Omnisend

Mūsų istroija

„Omnisend“ savo veiklą pradėjo 2014 m. kaip el. pašto rinkodaros platforma „Soundest“. Nuo pat pirmos dienos mūsų prioritetas buvo el. prekybos rinkodaros specialistų dėmesys kiekvieno mūsų sprendimo centre. Tuo metu tai reiškė, kad jiems buvo suteikta galimybė naudotis paprastais, bet efektyviais el. pašto rinkodaros įrankiais.

Po trejų metų nusprendėme pasiūlyti dar daugiau augančiam klientų skaičiui ir augančiam jų verslui. Išplėtėme nuo el. pašto paslaugų teikėjo iki daugiakanalio rinkodaros automatizavimo platformos. Ir pradėjome naują misiją: padaryti rinkodarą aktualia. Nuo tada mes padėjome tūkstančiams el. prekybos rinkodaros specialistų užmegzti ilgalaikius santykius su savo klientais, siųsdami atitinkamus pranešimus reikiamiems žmonėms tinkamu laiku, naudodami tinkamą kanalą.

Perėjimas nuo tik el. pašto prie universalaus kanalo padėjo mums pakeisti savo verslą, o el. prekybos rinkodaros specialistai, su kuriais dirbame, pakeitė savo verslą.

Mūsų istroija
2014

Gimė el. pašto rinkodaros platforma „Soundest“

2017

Soundest tampa Omnisend, daugiakanalio rinkodaros automatizavimo platforma

2018

SMS pridedamas kaip naujas kampanijų ir automatizacijų kanalas

2019

„Omnisend“ yra tarp 5 populiariausių „Shopify“ el. pašto rinkodaros ir rinkodaros automatizavimo programų

2020

Atidaromas Omnisend biuras JAV

Mūsų komanda

Esame daugiau nei 180 žmonių, išsidėsčiusių keliose šalyse, komanda, vienijanti savo misiją – padaryti rinkodarą aktualią. Įsipareigoję kiekviename etape būti orientuoti į klientą, džiaugiamės, kad iki šiol padėjome daugiau nei 70 000 įmonių. Turime novatorišką dvasią ir mums patinka tai, ką darome.

Mes samdome!

Jei jus motyvuoja el. prekybos rinkodaros ateitis, tikite orientuotumu į klientą ir puikiai sekasi savo veikloje, pasikalbėkime! Siūlome puikių privalumų ir darbo vietą, kurioje bendradarbiaujama, kūrybiška ir linksma. Peržiūrėkite mūsų laisvas pozicijas ir sužinokite, ar yra jums tinkamų.

Prisijunk prie komandos
Mes samdome!