Main meniu
Main meniu
NARŠYKLĖS „PUSH“ PRANEŠIMAI

Momentinės žinutės vartotojams

Pradėkite naudoti Omnisend „Push“ pranešimus savo el. prekybos rinkodaroje ir perduokite žinutę prenumeratoriams akimirksniu!

REGISTRUOTIS

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

Highly rated & popular with merchants in USA

AUTOMATIZUOTI „PUSH“ PRANEŠIMAI

Nukreipkite el. parduotuvės lankytojus

Atraskite daugiakanalės rinkodaros naudas įtraukdami „Push“ pranešimus į savo automatizacijas. Sujunkite juos su el.laiškas arba panaudokite vietoje SMS žinučių tiems vartotojams, kurių telefono numerių neturite. Taip padidinsite pasiekiamumą neprarasdami žinučių nuoseklumo.

Nukreipkite el. parduotuvės lankytojus
„Push“ pranešimas palikus krepšelį

Susigrąžinkite daugiau paliktų krepšelių išsiųsdami priminimą pirkimo neužbaigusiems vartotojams - tiesiai į jų naršyklę.

„Push“ pranešimas nutrauktam naršymui

Kreipkitės į el. parduotuvę tik užsukusius lankytojus su puikiai matomais automatizuotais pranešimais, paremtais jų naršytais puslapiais.

„Push“ pranešimai po užsakymo

Savo klientams suteikite išskirtinę patirtį naudodami naršyklės „Push“ pranešimus, informuojančius apie užsakymo ir pristatymo būseną.

„Klientą pasiekti vis sunkiau, todėl šioje vietoje gali padėti „Push“ pranešimų ir SMS žinučių derinimas. El. laiškų, SMS ir „Push“ pranešimų derinys suteikia daug didesnę grąžą.“

Marcin Bielen

„INGLOT Cosmetics Canada“ prezidentas

REKLAMINIAI „PUSH“ PRANEŠIMAI

Didinkite pardavimus su momentinėmis akcijomis

Padidinkite trumpalaikių išpardavimų ir specialių pasiūlymų pardavimus naudodami šį momentinį kanalą. Siųskite „Push“ pranešimus klientų segmentams ir būkite tikri, kad jiems teikiama informacija yra naudinga.

Didinkite pardavimus su momentinėmis akcijomis

Nustatykite „Push“ pranešimus ir stebėkite, kaip auga jūsų pardavimai

Sales
Paprastas įdiegimas

Tiesiog įjunkite „Push“ pranešimus savo parduotuvės nustatymuose ir pradėkite rinkti naujus prenumeratorius.

Sales
Taikymas pagal auditoriją

Pasiekite daugiau konversijų rodydami „Push“ pranešimus tam tikriems klientų segmentams.

Sales
Pardavimų stebėjimas

Stebėkite pardavimus, gautus iš „Push“ pranešimų, palyginkite juos su kitais kanalais ir žinokite, kas veikia geriausiai.

Stebėkite augančias konversijas

Vis dar svarstote, ar „Push“ pranešimai būtų naudingi jūsų parduotuvei? Nebegalvokite – turime tai atspindinčius skaičius. Nepaisant to, kad per pastaruosius metus siunčiamų „Push“ pranešimų skaičius stipriai išaugo, šio kanalo teikiama nauda nemažėja: „Push“ pranešimų konversijų rodikliai vidutiniškai siekia net 30%.

Stebėkite augančias konversijas