Main meniu
Main meniu
JUNKITĖS Į OMNISEND

Naudokite platformą sukurtą specialiai el. prekybai

Didinkite pardavimus, o ne darbo krūvį, naudodami el. prekybai sukurtą el. laiškų ir SMS rinkodaros automatizavimą. Nerimaujate dėl migravimo? Mes turime reikiamus įrankius ir padėsime kiekviename žingsnyje, kad perėjimas būtų kuo paprastesnis.

Sukurti paskyrą

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

Replace generic with ecommerce-focuse

Skatinkite pardavimus. Pašalinkite rūpesčius.

Mūsų rinkodaros automatizavimo platforma yra sukurta specialiai el. prekybai. Kiekviena funkcija, sukurta skatinti, ne apriboti jūsų augimą.

Paprasta ir aiški kainodara
Patikrinti
Prijunkite savo el. parduotuvę

Skirtingai nuo kitų el. pašto rinkodaros paslaugų teikėjų, Omnisend yra pilnai integruojama su Shopify, BigCommerce, WooCommerce ir kitomis el. prekybos platformomis, todėl galite lengvai sekti ir naudoti el. parduotuvės bei lankytojų duomenis.

Patikrinti
Automatizuokite el. prekybos scenarijus

Paprasčiausiai įjunkite mūsų paruoštas paliktų krepšelių, naujų prenumeratorių pasveikinimo, nutraukto naršymo bei kitas automatizacijas ir stebėkite, kaip auga jūsų pajamos.

Patikrinti
Segmentuokite pagal poreikius

Segmentuokite klientus pagal apsipirkimo elgseną ar kitas savybes ir kurkite tik aktualius el. laiškus bei žinutes.

Neribotas pajamų augimas

Verslai, naudojantys mūsų el. pašto rinkodaros automatizavimą, pastebėjo 4 kartus didesnes konversijas, lyginant su įprastomis kampanijomis.

$100k

per pirmuosius tris mėnesiusprisijungus prie Omnisend

Silver Street Jewellers istorija
$65k

per pirmuosius tris mėnesiusprisijungus prie Omnisend

Dixxon Flannel istorija
69%

el. pašto rinkodaros pajamų, sugeneruotų su3 Omnisend automatizacijomis

JIGGY istorija
SKLANDUS MIGRAVIMAS

Pradėkite vos per 30 minučių

Mes darome viską, kad jūsų migravimas ir pradžia su Omnisend būtų kuo sklandesnė.

  • „Mailchimp“ duomenų perkėlimas Omnisend automatiškai sinchronizuos jūsų kontaktus ir jų duomenis: savybes, žymas, segmentus bei įsitraukimo statistiką – nereikia eksportuoti ir importuoti rankiniu būdu.
  • Iš anksto paruoštos automatizacijos Automatizaciją galite paleisti vos per kelias minutes – tereikia pasirinkti paruoštą seką ir įsitikinti, kad turinys atitinka jūsų poreikius.
  • Duomenų perkėlimo pagalba Teikiame pagalbą telefonu ir el. paštu – atsakysime į visus jūsų klausimus, kad migravimas būtų kuo sklandesnis. Norite asmeninio dėmesio? Galime skirti klientų vadybininką, kuris suteiks asmenines konsultacijas ir padės migruojant.
Pradėkite vos per 30 minučių
„Mailchimp“ duomenų perkėlimas NAUJIENA

Išsaugokite visus kontaktų duomenis

Sklandžiai perkelkite „Mailchimp“ kontaktų duomenis į Omnisend naudodami mūsų integruotą importo įrankį. Duomenų perdavimas yra saugus ir pasikartojantis – tai reiškia, kad net naujausi „Mailchimp“ duomenys sinchronizuojami su Omnisend.

Sužinokite daugiau apie kontaktų perkėlimą
Išsaugokite savo kontaktų duomenis

Labai paprastai sujungėme Omnisend su savo internetine parduotuve, nekilo jokių neaiškumų. El. laiškus kurti paprasta, nereikalingas programavimas, o automatizacijas paleisti galima vos keliais paspaudimais. Su plačiomis segmentavimo galimybėmis aktualūs laiškai prenumeratorius pasiekia pačiu tinkamiausiu laiku.

Bahzad Trinos,

„Naked & Famous Denim“ kūrybos ir pardavimų direktorius.