Home Home Home
EL. LAIŠKŲ KAMPANIJOS

Patrauklios, suasmenintos kampanijos paprastai ir greitai

Pamirškite programavimą ar varginantį redagavimą. Su Omnisend kurkite profesionalias, suasmenintas kampanijas vos per kelias minutes ir stebėkite kaip spačiai auga Jūsų verslas.
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

based on 5,000+ reviews on

EL. LAIŠKŲ ŠABLONAI

Kurkite įspūdingas, prekės ženklą atspindinčias kampanijas

Siunčiamų naujienlaiškių išvaizda daug pasako apie įmonę ir jos pastangas bendrauti su prenumeratoriais. Deja, ne visuomet el.laiškus gali kurti dizaineriai. Naudodamiesi Omnisend šablonų galerija kurkite profesionaliai atrodančius, dėmesį traukiančius el.laiškus vos per kelias minutes. Paprastai pritaikysite šabloną savo prekiniam ženklui ir ateityje tą patį galėsite naudoti visoms kitoms kampanijoms. Turite kelias parduotuves? Naudokitės tuo pačiu šablonu visoms parduotuvėms ir sutaupykite daug laiko.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE EL. LAIŠKŲ ŠABLONUS
„DRAG & DROP“ TURINIO REDAKTORIUS

Greitai kurkite unikalius, parduotuvę atitinkančius laiškus

Sėkmingam elektroninės prekybos verslui reikia daugiau nei paprastų naujienlaiškių. Su mūsų ​​„Drag & Drop“ turinio redaktoriumi itin lengva kurti specialiai el.prekybai skirtas kampanijas su dinamiškais turinio blokais.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE TURINIO REDAKTORIŲ
KAMPANIJOS TAIKYMAS

Keiskite universalumą į tikslingumą

Segmentavimas gali padidinti jūsų konversijų rodiklius daugiau nei 60%, tad kodėl gi tuo nepasinaudojus? Segmentuokite gavėjus pagal turimus profilio duomenis, pirkimo istoriją ir kitus filtrus. Kampanijas galėsite siųsti tik šiems segmentams arba išbraukti juos iš gavėjų sąrašo.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SEGMENTAVIMĄ
KAMPANIJŲ OPTIMIZAVIMAS

Pasiekite daugiau atidarymų ir pardavimų

Dažnai galvojama, kad norint sulaukti daugiau atidarymų, laiško antraštėje privalo būti žodis „IŠPARDAVIMAS“. Tai nebūtina! Gerinkite rezultatus su Omnisend intuityviomis optimizavimo funkcijoms, kurioms nereikia jokio techninio paruošimo.
KAMPANIJŲ ATASKAITOS

Matuokite ir žinokite, kas veikia geriausiai

Analizuokite savo kampanijų rezultatus matydami kiekvienos iš jų generuojamus pardavimus. Supraskite, kaip auditorija reaguoja į jūsų el. laiškus, kiek iš jų gaunate pajamų ir atraskite geriausius scenarijus.

Pasiekite visus kanalus
savo kampanijomis

Įtraukite pirkėjus ir padidinkite pardavimus sujungdami kelis komunikacijos kanalus – visus vienoje platformoje.

  • El. laiškų kampanijos
    Tinkamiausia vaizdiniam turiniui, naujiems produktams ir specialiems pasiūlymams reklamuoti.
  • Geriausiai tinka trumpalaikiams ir suasmenintiems pasiūlymams pranešti.
  • Geriausiai tinka trumpiems, tikslingiems pranešimams ir priminimams.
Plėskite verslą asmenindami el. laiškus
Lengvai kurkite tikslines kampanijas ir naudokitės mūsų patikimomis, į el. prekybą orientuotomis rinkodaros funkcijomis plėsdami savo verslą.