Main meniu
Main meniu
SMS IR MMS ŽINUTĖS

SMS žinučių rinkodara el. prekybai

Pamirškite galvos skausmą (ir papildomas išlaidas) naudojantis skirtingais el. pašto ir SMS žinučių valdymo įrankiais. Omnisend galite derinti SMS žinučių siuntimą kartu su el. laiškais.

Sukurti paskyrą

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

Universali el. pašto rinkodaros platforma
SMS AUTOMATIZACIJA

Personalizuotos žinutės keliais kanalais

Sujunkite SMS žinutes, el. laiškus ir naršyklės „Push“ pranešimus į vieną automatizacijos seką ir suteikite klientams nuoseklią, personalizuotą komunikaciją. Omnisend automatizacijų galerijoje rasite SMS žinutėmis papildytas sekas palikto krepšelio, gimtadienio, užsakymo ir pristatymo patvirtinimo automatizacijose. Pradėkite daugiakanalę komunikaciją su klientais vos keliais paspaudimais.

SMS AUTOMATIZACIJA
SMS KAMPANIJOMS

Nesudėtingas įdiegimas, neribotos galimybės

SMS žinutes Omnisend platformoje galite naudoti automatizacijose arba specialioms, vienkartinėms kampanijoms. Tai ypač tinka ribotos trukmės išpardavimams, populiariausioms prekėms ar kitoms kampanijoms, kurioms itin aktualus laikas – klientus pasieksite iškart, kad ir kur jie būtų.

Paprasta funkcija
Rob
Šiuo metu neįsivaizduoju pasaulio be SMS rinkodaros. Mūsų SMS prenumeratorių skaičius auga daug greičiau nei el. pašto prenumeratorių. Per pirmuosius metus SMS kampanijos pardavimai siekė 123 000 USD.

Rob Lin

CEO Divatress

Paprasta ir aiški kainodara

Mūsų SMS žinučių kainodara pagrįsta kreditų prenumeratos sistema – šiuos kreditus galite naudoti ir SMS, ir MMS žinutėms siųsti. Pradėti, papildyti ar atšaukti savo SMS kreditų prenumeratą galite bet kada.

Paprasta ir aiški kainodara
NEMOKAMI SMS kreditai Pro planui
NEMOKAMI SMS kreditai Pro planui

Mūsų „Pro“ plano vartotojai gauna specialų pasiūlymą SMS žinutėms: nemokamus mėnesinius kreditus. Jų suma yra lygi mėnesinio plano kainai. Taigi, sumažinsite išlaidas SMS žinutėms, o su klientais komunikuosite keliais kanalais ir dar labiau skatinsite pardavimus.

Jokių papildomų išlaidų
Jokių papildomų išlaidų

Kiekvienoje šalyje, kurios gavėjams siunčiamos SMS žinutės galioja atskira kainodara. Mokate už vieną išsiųstą žinutę, daugiau jokių paslėptų mokesčių ar išlaidų!

Pasiekite pasaulinę auditoriją

SMS rinkodara, kaip ir el. pašto rinkodara, neturi apsiriboti tik tam tikromis šalimis. Omnisend palaiko siuntimą visose šalyse, todėl galėsite pasiekti klientus tarptautinėje rinkoje, o tai leis padidinti konversijas bet kurioje pasaulio vietoje.

Pasiekite pasaulinę auditoriją

SMS prenumeratorių sąrašo didinimo įrankiai

Rinkite savo svetainės lankytojų telefono numerius pasinaudodami integruotomis Omnisend prenumeratos formomis:

SMS prenumeratorių sąrašo didinimo įrankiai

Viena platforma SMS automatizacijoms ir kampanijoms

Daugiakanalei rinkodarai nereikia kelių įrankių – viską atliks Omnisend.

Pre-built SMS automation workflows
Paruoštos SMS automatizacijų sekos

Taupykite laiką naudodami jau paruoštas palikto krepšelio, gimtadienio, užsakymo ir pristatymo patvirtinimo sekas su atitinkamais tekstais.

Pre-built SMS automation workflows
SMS
kampanijos

Naudokite į tikslinę auditoriją nukreiptas SMS arba MMS žinutes ir iškart informuokite savo klientus apie išpardavimus ar naujausias prekes. Pridėkite GIF paveikslėlių ir padidinkite klientų įsitraukimą dar labiau.

Pre-built SMS automation workflows
SMS sąrašo
auginimo įrankiai

Sklandžiai plėskite savo kontaktų sąrašą naudodami integruotas ir neįkyrias formas.

Pre-built SMS automation workflows
Pritaikyta BDAR

Kontaktai bet kada gali atsisakyti prenumeratos į trumpąją žinutę atsakydami STOP arba naudodami žinutėse pateiktą prenumeratos atšaukimo nuorodą.

Pre-built SMS automation workflows
Dviejų krypčių SMS

Atsakykite į klientų žinutes ir užmegzkite su jais stiprų ryšį per integraciją su „Gorgias“.

Pre-built SMS automation workflows
SMS
kanalo ataskaitos

Analizuokite SMS našumą, lyginant su kitais kanalais, ir atlikite duomenimis paremtus pakeitimus.