Home Home Home
SMS IR MMS ŽINUTĖS

SMS žinučių rinkodara
el. prekybai

Pamirškite galvos skausmą (ir papildomas išlaidas) naudojantis skirtingais el. pašto ir SMS žinučių valdymo įrankiais. Su Omnisend galite siųsti SMS žinutes kartu su el. laiškais ir tam Jums net suteiksime nemokamų SMS kreditų.
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

based on 5,000+ reviews on

SMS AUTOMATIZACIJA

Personalizuotos žinutės keliais kanalais

Sujunkite SMS žinutes, el.laiškus ir naršyklės „Push“ pranešimus į vieną automatizacijos seką ir suteikite klientams nuoseklią, personalizuotą komunikaciją. Omnisend automatizacijų galerijoje rasite SMS žinutėmis papildytas sekas pamesto krepšelio, gimtadienio, užsakymo ir pristatymo patvirtinimo automatizacijose. Pradėkite daugiakanalę komunikaciją su klientais vos keliais paspaudimais.
SMS KAMPANIJOMS

Nesudėtingas įdiegimas, neribotos galimybės

SMS žinutes Omnisend platformoje galite naudoti automatizacijose arba specialioms, vienkartinėms kampanijoms. Tai ypač tinka ribotos trukmės išpardavimams, populiariausioms prekėms ar kitoms kampanijoms, kurioms itin aktualus laikas – klientus pasieksite iškart, kad ir kur jie būtų.

Paprasta ir aiški kainodara

Mūsų SMS žinučių kainodara pagrįsta kreditų prenumeratos sistema – šiuos kreditus galite naudoti ir SMS, ir MMS žinutėms siųsti. Pradėti, papildyti ar atšaukti savo SMS kreditų prenumeratą galite bet kada.
 • NEMOKAMI SMS kreditai Pro planui

  Mūsų „Pro“ plano vartotojai gauna specialų pasiūlymą SMS žinutėms: nemokamus mėnesinius kreditus. Jų suma yra lygi mėnesinio plano kainai. Taigi, sumažinsite išlaidas SMS žinutėms, o su klientais komunikuosite keliais kanalais ir dar labiau skatinsite pardavimus.

 • Jokių papildomų išlaidų

  Kiekvienoje šalyje, kurios gavėjams siunčiamos SMS žinutės galioja atskira kainodara. Mokate už vieną išsiųstą žinutę, daugiau jokių paslėptų mokesčių ar išlaidų!

ŽIŪRĖTI SMS KAINAS SKIRTINGOMS RINKOMS

Pasiekite pasaulinę auditoriją

SMS rinkodara, kaip ir el. laiškai, neturi būti apriboti tik tam tikroms šalims. Omnisend palaiko visų šalių telefono kodus (tik siunčiant trumpąsias teksto žinutes), kad galėtumėte pasiekti tarptautinius klientus ir skatinti konversijas bet kurioje pasaulio vietoje.

SMS prenumeratorių sąrašo auginimo įrankiai

Rinkite savo svetainės lankytojų telefono numerius pasinaudodami integruotomis Omnisend prenumeratos formomis:

Viena platforma SMS automatizacijoms ir kampanijoms

Daugiakanalei rinkodarai nereikia kelių įrankių – viską atliks Omnisend.

 • Paruoštos SMS automatizacijų sekos
  Taupykite laiką naudodami jau paruoštas palikto krepšelio, gimtadienio, užsakymo ir pristatymo patvirtinimo sekas su atitinkamais tekstais.
 • SMS kampanijos
  Naudokite į tikslinę auditoriją nukreiptas SMS arba MMS žinutes ir iškart informuokite savo klientus apie išpardavimus ar naujausias prekes. Pridėkite GIF paveikslėlių ir padidinkite klientų įsitraukimą dar labiau.
 • SMS sąrašo auginimo įrankiai
  Sklandžiai plėskite savo kontaktų sąrašą naudodami integruotas ir neįkyrias formas.
 • Pritaikyta BDAR
  Kontaktai bet kada gali atsisakyti prenumeratos į trumpąją žinutę atsakydami STOP arba naudodami žinutėse pateiktą prenumeratos atšaukimo nuorodą.
 • Dviejų krypčių SMS
  Atsakykite į klientų žinutes ir užmegzkite su jais stiprų ryšį per integraciją su „Gorgias“.
 • SMS kanalo ataskaitos
  Analizuokite SMS našumą, lyginant su kitais kanalais, ir atlikite duomenimis paremtus pakeitimus.
Atraskite SMS galimybes
Registruokitės nemokamai ir gaukite iki 60 SMS kreditų, kuriuos galėsite išnaudoti savo parduotuvės rinkodarai.
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.