Home Home Home

Įgykite prenumeratorių naudojant tikslines „popup“ formas

Konvertuokite lankytojus pirmą kartą

Vien todėl, kad lankytojas neatliko užsakymo pirmą kartą apsilankęs Jūsų parduotuvėje nereiškia, kad negalite stengtis su juo užmegzti artimesnio ryšio. Statistiškai tik 3% lankytojų atlieka užsakymą jiems nepažįstamoje parduotuvėje, todėl svarbu gauti jų kontaktus ir pradėti megzti santykius. Omnisend iškylantieji langai „popup“ leidžia surinkti svetainės lankytojų el.pašto adresus ir priminti jiems apie save ateityje.

Atkreipkite dėmesį patraukliomis formomis

Omnisend siūlomų formų šablonai turi estetiškas nuotraukas derančias su konversijas generuojančiu tekstu. Žinoma, kiekvieną formą galite kurti ir atitinkamai redaguoti patys: suteikti šmaikštumo, rimtumo, o gal pasiūlyti didelę nuolaidą prisijungus?

Rodykite „popup“ formas išeinantiems lankytojams

Viena didžiausių el.prekybos verslų baimių - suerzinti ir atbaidyti lankytojus. Nesijaudinkite, su Omnisend galite rinktis, kada rodyti iššokančiuosius langus. Jei lankytojams nepatinka iškylantys langai vos patekus į puslapį – rodykite juos tik ruošiantis palikti svetainę. Tokiu būdu surinksite lankytojo duomenis tinkamu metu ir suteiksite pačią geriausią patirtį.

Išmanus iškylančiųjų langų rodymas

Jūsų rankose pilna formų kontrolė - laikas, dažnis, vieta. Pavyzdžiui, galite sukurti iškylančiuosius langus, kurie būtų rodomi tik tam tikruose parduotuvės puslapiuose arba peržiūrėjus tam tikrą puslapių skaičių. Su didele nustatymų įvairove galite kurti lanksčias „popup“ formas, rodomas Jūsų norimu metu. Lankytojai ir klientai liks patenkinti.

Sužinokite, kaip gražūs ir efektingi „popup“ langai gali paversti lankytojus prenumeratoriais ir padidinti pardavimus.

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.