Main meniu
Main meniu
„Popup“ formos

Įgykite prenumeratorių naudojant tikslines „Popup“ formas

Sukurti paskyrą

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

Highly rated & popular with merchants in USA

Konvertuokite lankytojus pirmą kartą

Vien todėl, kad lankytojas neatliko užsakymo pirmą kartą apsilankęs jūsų parduotuvėje nereiškia, kad negalite stengtis su juo užmegzti artimesnio ryšio. Statistiškai tik 3% lankytojų atlieka užsakymą jiems nepažįstamoje parduotuvėje, todėl svarbu gauti jų kontaktus ir užmegzti ryšį. Omnisend iškylantieji langai „Popup“ leidžia surinkti svetainės lankytojų el. pašto adresus ir priminti jiems apie save ateityje.

Konvertuokite lankytojus pirmą kartą

Atkreipkite dėmesį patraukliomis formomis

Omnisend siūlomų formų šablonai turi estetiškas nuotraukas derančias su konversijas generuojančiu tekstu. Žinoma, kiekvieną formą galite kurti ir atitinkamai redaguoti patys: suteikti šmaikštumo, rimtumo, o gal pasiūlyti didelę nuolaidą prisijungus?

Atkreipkite dėmesį patraukliomis formomis

Rodykite „Popup“ formas išeinantiems lankytojams

Viena didžiausių el. prekybos verslų baimių – suerzinti ir atbaidyti lankytojus. Nesijaudinkite, su Omnisend galite rinktis, kada rodyti iškylančiuosius langus. Jei lankytojams nepatinka iškylantys langai vos patekus į puslapį – rodykite juos tik ruošiantis palikti svetainę. Tokiu būdu surinksite lankytojo duomenis tinkamu metu ir suteiksite pačią geriausią patirtį.

Rodykite „Popup“ formas išeinantiems lankytojams

Išmanus iškylančiųjų langų rodymas

Jūsų rankose pilna formų kontrolė – laikas, dažnis, vieta. Pavyzdžiui, galite sukurti iškylančiuosius langus, kurie būtų rodomi tik tam tikruose el. parduotuvės puslapiuose arba peržiūrėjus tam tikrą puslapių skaičių. Su didele nustatymų įvairove galite kurti lanksčias „Popup“ formas, rodomas jūsų norimu metu. Lankytojai ir klientai liks patenkinti.

Išmanus iškylančiųjų langų rodymas