Home Home Home
prenumeratos formos

Paverskite lankytojus prenumeratoriais ir paskatinkite pirkti

Paskatinkite svetainės lankytojus palikti kontaktus su Omnisend prenumeratos formomis ir iškart užmegzkite kontaktą automatiniais pranešimais.
Taip paprastai lankytojai tampa pirkėjais.
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

based on 5,000+ reviews on

PRENUMERATOS FORMŲ TIPAI

Pasirinkite, kaip auginsite kontaktų sąrašą

Nesvarbu, ar siekiate padidinti prenumeratorių sąrašą, suteikti žaismingumo savo formoms ar vykdote specialią kampaniją tam dedikuotame puslapyje – viską paprastai atliksite su Omnisend prenumeratos formomis.
„POPUP“ LANGAI IŠEINANTIEMS LANKYTOJAMS

Sulaikykite svetainę paliekančius lankytojus

Iškylantieji langai sumažina atmetimo rodiklius, pamestų krepšelių skaičių, o taip pat yra puikus būdas rinkti prenumeratoriams. Pasirinkite, kada „popup“ forma bus rodoma: po tam tikro laiko, aplankius Jūsų nustatytą puslapių skaičių svetainėje ar tik konkrečiame puslapyje (pvz.: atsiskaitymo metu).
SMS SĄRAŠO SUDARYMAS

Įgykite SMS prenumeratorių

„Popup“ formos orientuotos į telefono numerių rinkimą yra paprasčiausias būdas auginti SMS prenumeratorių sąrašus. Galite kurti formas skirtas tik telefono numeriams rinkti arba kartu prašyti ir el.pašto adresų - tai Jūsų pasirinkimas! Kiti el.pašto paslaugų tiekėjai paprastai reikalauja kiekvieno prenumeratoriaus el.pašto adreso. Su Omnisend pakanka tik telefono numerio. Esate laisvi rinktis – SMS, el.laiškai ar komunikacija keliais kanalais.
FORMŲ ATASKAITOS

Stebėkite ir žinokite, kas veikia

Atidarymų, paspaudimų ir pardavimų rodikliai yra labai svarbūs analizuojant el.pašto kampanijų rezultatus. Tačiau nereikėtų pamiršti nagrinėti ir prenumeratos formų efektyvumo. Mažėjantys skaičiai iškart gali parodyti, kad reikia koreguoti formą ar pakeisti pasiūlymą. Su Omnisend analizuokite naudojamus lankytojų įrenginius, esamą vietovę, palyginkite skirtingų formų prenumeravimo rodiklius. Matykite, kas generuoja daugiausia kontaktų ir išlaikykite augimo tempą.

  • Atitinka BDAR
    Rinkite informaciją apie kontaktus naudodami su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) suderintas formas.
  • Optimizuota mobiliesiems
    Mūsų formos atrodo puikiai bet kuriame įrenginyje ir yra „Google Mobile-Friendly“, todėl suteikia lankytojams tik geriausią patirtį.
  • Naudojimui paruoštos temos
    Pasirinkite vieną iš paruoštų temų, jei reikia keiskite tekstus ar paveikslėlius ir akimirksniu pradėkite rinkti kontaktus.
Padidinkite prenumeratorių skaičių
su aukštų konversijų formomis
Rinkite daugiau kontaktų su Omnisend prenumeratos formomis ir iškart užmegzkite su jais ryšį naudodami automatizuotas sekas įvairiais kanalais.