Home Home Home

Universali elektroninės prekybos rinkodara

Lengvai naudojama platforma padės išauginti Jūsų pardavimus su veiksmingomis, elektroninei prekybai pritaikytomis el.pašto ir SMS žinučių kampanijomis.
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

based on 5,000+ reviews on

Sukurta specialiai greitai kintantiems el.prekybos verslams.

Užmegzti ir palaikyti nuolatinį ryšį su klientais sudėtinga. Omnisend palengvins šį procesą su lengvai naudojamomis automatinėmis el.laiškų kampanijomis.

EL. LAIŠKŲ KAMPANIJOS

Lengvai ir greitai kurkite įspūdingas kampanijas

Omnisend el.laiškų šablonai padeda kurti nuostabius naujienlaiškius be jokio programavimo. Lengvai pritaikykite elektroninius laiškus savo prekės ženklui, pridėkite prekes, dinaminius nuolaidos kodus ir išsaugokite šiuos nustatymus ateityje kuriamoms kampanijoms.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE EL.LAIŠKŲ KAMPANIJAS

EL.PREKYBOS AUTOMATIZACIJA.

Skatinkite pardavimus net miegodami

Nuo pasveikinimo ir pamesto krepšelio iki pirkėjų susigrąžinimo laiškų - Omnisend turi iš anksto paruoštas automatizacijas kiekvienam Jūsų kliento veiksmui. Paprastai jas keiskite ar kurkite naujai su lengvai naudojamu "Drag & Drop" redaktoriumi.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE AUTOMATIZACIJĄ

SEGMENTAVIMAS

Išnaudokite turimą informaciją apie klientus

Naudokite turimus klientų duomenis ir kurkite tikslingas, segmentuotas kampanijas, kurios padės išauginti Jūsų pardavimus. Segmentuokite prenumeratorius pagal:
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SEGMENTAVIMĄ

PRENUMERATOS FORMOS

Paverskite lankytojus prenumeratoriais ir paskatinkite pirkti

Paskatinkite svetainės lankytojus palikti savo kontaktinius duomenis su lengvai valdomomis, BDAR pritaikytomis prenumeratos formomis. Automatinės žinutės Jums padės su jais iš karto užmegzti kontaktą.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE PRENUMERATOS FORMAS
ATASKAITOS

Nuolat žinokite, kas veikia geriausiai

Sistemoje visuomet matysite naujausią Jūsų pardavimų ir el.laiškų kampanijų apžvalgą bei detalias ataskaitas, todėl nesudėtingai galėsite atlikti žiniomis grįstus sprendimus.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE ATASKAITAS
KANALAI

Pasinerkite į daugiakanalę rinkodarą

Sujunkite el.laiškus, SMS žinutes bei kitas rinkodaros priemones ir nuosekliai komunikuokite su klientais visais kanalais. Visa tai – vienoje platformoje!
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MŪSŲ KANALUS

Viskas, ko reikia lengvai pradžiai

Nesvarbu, ar tik kuriate el.parduotuvę, ar jau egzistuojančią norite pakelti į aukštenį lygį - mes padėsime greitai ir efektyviai pradėti naudotis platformos teikiamais privalumais.

  • Nuo sklandaus kontaktų importo iki asmeninio platformos pristatymo – esame čia, kad Jūsų migracija būtų kuo paprastesnė.
  • Sujunkite kelias turimas parduotuves į vieną Omnisend paskyrą - atliksite mažiau pasikartojančių darbų.
  • 80+ integracijų
    Turime jau paruoštas integracijas su Jūsų el.parduotuvės naudojamais įrankiais. Norintiems daugiau - platus rezultatus gerinančių programėlių pasirinkimas.
Omnisend atsipirko per 2 pirmąsias naudojimosi savaites. Dabar jau turime 40 kartų didesnę grąžą iš el.laiškų kampanijų ir automatizacijų.

Marc Trimble, skaitmeninės rinkodaros strategas
„Duke Cannon“

Sujunkite su savo el.parduotuve akimirksniu

Omnisend pilnai integruota į didžiausias el.prekybos platformas – nereikalingi jokie trečiųjų šalių įskiepiai

Auginkite pardavimus su Omnisend
Aukite sparčiau su pajamas didinančiomis el.laiškų kampanijomis ir automatizacijomis