Main meniu
Main meniu

Daugiakanalės rinkodaros automatizavimas, skirtas Shopify Plus

Integruokite savo Shopify Plus parduotuvę su Omnisend, kad sukurtumėte suasmenintą klientų patirtį ir plėstumėte savo verslą. Įtraukite savo kontaktus naudodami tikslinius el. pašto naujienlaiškius ir SMS kampanijas ir gaukite daugiau pajamų naudodami mūsų galingas automatizavimo funkcijas, skirtas el. prekybai.

Prijunkite savo parduotuvę

Shopify Plus
Icon
Diegimas vienu spustelėjimu

Tiesiog įdiekite Omnisend programėlę ir mes automatiškai sinchronizuosime jūsų kontaktų ir užsakymų informaciją.

Icon
Paprasta naudoti

Mūsų iš anksto sukurtos automatizavimo darbo eigos, gražūs el. pašto šablonai ir Drag & drop turinio editorius palengvina darbą.

Icon
Integruota su Shopify Flow

Sinchronizuokite ir suasmeninkite pranešimus, atsižvelgdami į klientų elgesį visose „Shopify Flow“ palaikomose programose.

Personalizuotos, daugiakanalės automatizacijos

Pasinaudokite visapusiška rinkodara: derinkite el. paštą su SMS ir kitais kanalais, kad sulauktumėte 2,9 karto daugiau konversijų neintegruojant kelių programų. Mūsų populiariausios automatizavimo darbo eigos, kurios turi pridėtus el. pašto ir SMS kanalus, buvo iš anksto sukurtos, kad galėtumėte paleisti apleisto krepšelio, pasveikinimo bei kitas autoamtizacijas per kelias minutes.

Personalizuotos, daugiakanalės automatizacijos

Išplėstinis rinkodaros el. paštu funkcijų rinkinys

Sutaupykite laiko kurdami el. pašto kampanijas, pasinaudokite integruotu produktų rinkikliu, turinio redaktoriumi „Drag & Drop" o galimybė daryti A/B testus laiško temos eilutėje ir pridėti dinaminius kuponų kodus padės padidinti kampanijos efektyvumą. .

Išplėstinis rinkodaros el. paštu funkcijų rinkinys
Iki šiol pati efektyviausia el. pašto rinkodaros platforma ir šviesmečiais lenkia mūsų senąją. Mane labai sužavėjo paprastas naudojimas, gražūs šablonai ir didesnis pirkimų skaičius. Jie taip pat turi nuostabiai reaguojančią palaikymo komandą. Džiaugiuosi turėdamas tokią įspūdingą ir puikią el. pašto rinkodaros platformą. Neieškokite toliau, nes su Omnisend rasite viską, ko reikia.
Stars
Shopify Atsiliepimai, Spalio 26, 2019

Išmanusis auditorijos segmentavimas

VIP pirkėjai, pirmą kartą perkantys pirkėjai, klientai, kurių gimtadieniai artėja ar neaktyvūs kontaktai... komunikuokite asmeniškai su kiekvienu unikaliu klientų segmentu, naudodami mūsų išplėstines segmentavimo funkcijas. Siųskite tinkamą pranešimą tinkamam kontaktui.

Išmanusis auditorijos segmentavimas

Veiksmingos duomenimis pagrįstos veiklos ataskaitos

Mūsų praktinių ataskaitų dėka visada galite žinoti, kaip veikia jūsų automatizacijos ir kampanijos, o svarbiausia – kiek pardavimų jie generuoja. Galite lyginti savo rezultatus kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį ir pagerinti savo našumą žinodami, kuris turinys sulaukė didžiausio susidomėjimo ir pagal kokius konkrečius scenarijus sulaukta daugiausiai konversijų.

Veiksmingos duomenimis pagrįstos veiklos ataskaitos

Išsami rinkodaros platforma
Shopify Plus parduotuvėms

Sales
Duomenų sinchronizavimas realiuoju laiku

Nedelsdami pradėkite aktyvinti savo klientus – Omnisend akimirksniu sinchronizuoja visus duomenis iš Shopify Plus parduotuvės.

Sales
Iš anksto sukurti automatizacijų šablonai

Sutaupykite laiko naudodami iš anksto sukurtas darbo eigas, palikto krepšelio sugrąžinimui, pasveikinimo serijoms ir kitų automatizuotų laiškų scenarijams.

Sales
Naujienlaiškiai

Įtraukite savo prenumeratorius tikslinėmis, lengvai sukuriamomis el. pašto kampanijomis, kuriose yra įvairių CTR stiprintuvų.

Sales
SMS rinkodara

Išbandykite SMS kanalą segmentuotoms, vienkartinėms kampanijoms arba integruokite jį su daugiau kanalų savo automatizavimo darbo eigoje.

Sales
Prenumeratos formos

Omnisend gali padėti rinkti el. pašto adresus ir telefono numerius naudojant įvairias prenumeratos formas.

Sales
Turinio redaktorius Drag & drop

Padarykite el. pašto kūrimą lengvu, naudodami mūsų paprastą naudoti, klientų mėgstamą turinio redaktorių.

„Shopify Plus“ parduotuvės, kurios naudojasi „Omnisend“.