Main meniu
Main meniu

Daugiakanalės rinkodaros automatizavimas, skirtas WooCommerce

Integruokite savo WooCommerce parduotuvę su Omnisend, kad sukurtumėte suasmenintą klientų patirtį, kuri padidins jūsų pardavimus. Įtraukite savo kontaktus naudodami tikslinius el. pašto naujienlaiškius ir SMS kampanijas ir gaukite daugiau pajamų naudodami mūsų galingas automatizavimo funkcijas, skirtas el. prekybai.

Prijunkite savo parduotuvę

WooCommerce
Icon
Diegimas vienu spustelėjimu

Atsisiųskite „Omnisend“ papildinį, skirtą „WooCommerce“, ir jūsų kontaktai, produktai ir užsakymai bus automatiškai sinchronizuoti į paskyrą.

Icon
Paprasta naudoti

Mūsų iš anksto sukurtos automatizacijos, gražūs el. laiškų šablonai ir turinio redaktorius „Drag & Drop“ palengvina darbą.

Icon
Išskirtinis palaikymas

Visada esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus dėl Omnisend integracijos ir pasidalinti naudojimo patarimais.

Personalizuotos, daugiakanalės automatizacijos

Derinkite el. paštą su SMS ir kitais kanalais, kad suteiktumėte klientams suasmenintą ryšį, be poreikio integruoti kelias programas. Mūsų populiariausios automatizavimo darbo eigos, kurios turi pridėtus el. pašto ir SMS kanalus, buvo iš anksto sukurtos, kad galėtumėte paleisti apleisto krepšelio, pasveikinimo bei kitas autoamtizacijas per kelias minutes.

Personalizuotos, daugiakanalės automatizacijos

Išplėstinis rinkodaros el. paštu funkcijų rinkinys

Sutaupykite laiko kurdami el. pašto kampanijas, pasinaudokite integruotu produktų rinkikliu, turinio redaktoriumi „Drag & Drop" o galimybė daryti A/B testus laiško temos eilutėje ir pridėti dinaminius kuponų kodus ir kitas naudingas funkcijas, kurios padės padidinti kampanijos efektyvumą. .

Išplėstinis rinkodaros el. paštu funkcijų rinkinys

Išmanusis kontaktų segmentavimas

VIP pirkėjai, pirmą kartą perkantys pirkėjai, klientai, kurių gimtadieniai artėja ar neaktyvūs kontaktai... komunikuokite asmeniškai su kiekvienu unikaliu klientų segmentu, naudodami mūsų išplėstines segmentavimo funkcijas . Siųskite tinkamą pranešimą tinkamam kontaktui.

Išmanusis kontaktų segmentavimas

Veiksmingos duomenimis pagrįstos veiklos ataskaitos

Mūsų praktinių ataskaitų dėka visada galite žinoti, kaip veikia jūsų automatizacijos ir kampanijos, o svarbiausia – kiek pardavimų jie generuoja. Galite lyginti savo rezultatus kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį ir pagerinti savo našumą žinodami, kuris turinys sulaukė didžiausio susidomėjimo ir pagal kokius konkrečius scenarijus sulaukta daugiausiai konversijų.

Veiksmingos duomenimis pagrįstos veiklos ataskaitos
Mano įmonė praeityje turėjo teikti keletą panašių paslaugų ir pastaruosius 3 metus dirbo „Omnisend“. Tai vienas geriausių kada nors priimtų sprendimų. Itin naudingi pardavimai (nuolat pridedame naujų paskyrų ir funkcijų) ir išmananti savo darbą klientų aptarnavimo komanda. Omnisend niekada mūsų neapgavo ir planuojame juo naudotis tol, kol darysime tai, ką darome.
Stars
WooCommerce Atsiliepimai, Rugpūčio 30, 2019

Kompleksinė rinkodaros platforma
Woocommerce parduotuvėms

Sales
Duomenų sinchronizavimas realiuoju laiku

Nedelsdami pradėkite aktyvinti savo klientus – Omnisend akimirksniu sinchronizuoja visus duomenis iš Woocommerce parduotuvės.

Sales
Iš anksto sukurti automatizacijų šablonai

Sutaupykite laiko naudodami iš anksto sukurtas darbo eigas, palikto krepšelio sugrąžinimui, pasveikinimo serijoms ir kitų automatizuotų laiškų scenarijams.

Sales
Naujienlaiškiai

Įtraukite savo prenumeratorius tikslinėmis, lengvai sukuriamomis el. pašto kampanijomis, kuriose yra įvairių CTR stiprintuvų

Sales
SMS rinkodara

Išbandykite SMS kanalą segmentuotoms, vienkartinėms kampanijoms arba integruokite jį su daugiau kanalų savo automatizavimo darbo eigoje.

Sales
Prenumeratos formos

Omnisend gali padėti rinkti el. pašto adresus ir telefono numerius naudojant įvairias prenumeratos formas.

Sales
Prenumeratos formos

Omnisend gali padėti rinkti el. pašto adresus ir telefono numerius naudojant įvairias prenumeratos formas.

ATVEJO ANALIZĖ

Kaip „Amundsen Sports“ prekės ženklo rinkodara skatina pakartotinius pardavimus

„Amundsen Sports“ reikėjo būdo sukurti gražius, lengvai pritaikomus el. laiškus ir automatizuotus scenarijus, kurie tikrai konvertuoja. Mūsų „WooCommerce“ papildinys leido jiems lengvai sukurti automatizuotus el. laiškus, kurie skatina daugiau pardavimų iš naujų ir esamų klientų.

1.010%

metinių Omnisend pajamų iš užsakymo patvirtinimo automatizacij7

Perskaitykite atvejo analizę
Nuogas

WooCommerce parduotuvės, kurios naudojasi Omnisend