Main meniu
Main meniu
Sinchronizavimas su Google reklama

Automatiškai sinchronizuokite prenumeratorius su „Google Ads“

Sukurti paskyrą

Highly rated & popular with merchants in USA

Rodykite reklamas tiksliniam vartotojui

Visi sutinkame, kad norint sugeneruoti daugiau pardavimų, siunčiami reklaminiai laiškai turi būti ne tik suasmeninti, bet ir pagrįsti klientų apsipirkimo elgsena. Vadinasi, kuriamos reklamos kituose komunikacijos kanaluose taip pat turi būti nukreiptos tikslingai. Omnisend funkcija „Customer Match“ leidžia sinchronizuoti turimus klientų sąrašus ir segmentus su „Google Ads“. Tokiu būdu galėsite sklandžiai vykdyti pakartotinės rinkodaros kampanijas visuose prieinamuose kanaluose, įskaitant „Google“ paiešką, „Google Shopping“, „Gmail“ ir „YouTube“. Nebereikia rankiniu būdu eksportuoti ir importuoti failų su jau pasenusiais duomenimis!

Rodykite reklamas tiksliniam vartotojui

Siųskite nuoseklias rinkodaros žinutes

Geriausia yra tai, kad „Google Customer Match“ yra paremtas išmaniuoju Omnisend segmentavimu. Tai reiškia, kad kol klientai atitinka jūsų parinkto segmento kriterijus, tol jiems atitinkamos reklamos yra rodomos. Iškritus iš segmento – sustabdomas ir reklamų rodymas. Įsivaizduokite, kad vykdote pakartotinės rinkodaros kampaniją klientų segmentui, neatlikusiam užsakymų tris mėnesius. Vos tokiam klientui užsakymą atlikus, jis iš segmento iškrenta ir toliau pakartotinės kampanijos reklamų nebegauna. Jokio lėšų švaistymo rodant reklamas netinkamiems žmonėms!

Siųskite nuoseklias rinkodaros žinutes

Lankstus segmentavimas, paremtas apsipirkimo elgsena

Segmentavimas yra unikalus tuo, kad suteikia galimybę tikslingai komunikuoti ir prenumeratoriams rodyti išskirtinai jiems aktualų turinį, kas galiausiai padeda padidinti pardavimus. Omnisend segmentavimas leidžia siųsti kampanijas paremtas prenumeratorių apsipirkimo elgsena, įsitraukimu į naujienlaiškius ar asmeniniais duomenimis. Matykite, kurie prenumeratoriai per tam tikrą laiką atliko užsakymų už konkrečią sumą ir sujunkite šiuos duomenis su aktyviai į naujienlaiškius įsitraukiančiais klientais.