Main meniu
Main meniu
Segmentai

Sudominkite lankytojus jiems visuomet aktualiais pranešimais

Sukurti paskyrą

Highly rated & popular with merchants in USA

Tinkamos žinutės tinkamiems žmonėms

Omnisend segmentavimo funkcija padeda siųsti idealiai prenumeratorių lūkesčius ir poreikius atitinkančias žinutes. Segmentavimas padidina atidarymų ir paspaudimų skaičių, tad skatina ir pardavimus. Taip yra todėl, kad siunčiate tikslinę žinutę mažesnei grupei žmonių – tik tiems, kurie susidomėjo tam tikru produktu arba tiems, kuriems reikia šiek tiek daugiau jūsų dėmesio.

Tinkamos žinutės tinkamiems žmonėms

Sukurkite lanksčius segmentus

Prenumeratorių segmentus galite kurti pagal elgseną apsipirkimo metu ar kitus kriterijus. Galite atskirti vartotojus, kurie ne tik pirko, bet ir atidarė jūsų kampanijas bei paspaudė kampanijų nuorodas. Esant poreikiui, kurkite dar siauresnius segmentus, pavyzdžiui, išskirkite vartotojų grupes, kurie pirko tam tikrą produktą arba panaudojo konkretų nuolaidos kodą. Negana to, galite komunikuoti išskirtinai pagal turimus geografinius duomenis arba klientų prenumeravimo būdą. Naudodamiesi šiomis funkcijomis tikslingai kreipsitės į skirtingus segmentus ir pasieksite geresnius konversijų rezultatus.

Sukurkite lanksčius segmentus

Individualūs duomenys personalizuotoms kampanijoms

Naudokite bet kokius pasirinktus duomenis, kad dar labiau suasmenintumėte laiškus ir kurtumėte dar siauresnius segmentus. Papildykite prenumeratorių profilius visais jums aktualiais ir reikalingais duomenimis, pavyzdžiui, jų drabužių ar batų dydžiais, lojalumo programos būsena ir kt. Panaudokite surinktą informaciją itin personalizuotai komunikacijai vykdyti.