Main meniu
Main meniu
PROGRAMAVIMO NEREIKALAUJANTIS REDAKTORIUS

Pakvieskite klientus į automatizuotą kelionę

Programavimo nereikalaujantis automatizacijos redaktorius leidžia lengvai sukurti ir personalizuoti automatizuotus pranešimus. Įtraukite el. pašto, SMS ir naršyklės „Push“ pranešimus, aktyvuokite klientų elgsena paremtas žinučių sekas arba atlikite A/B testavimą, jei nesate tikri, ką rinktis.

Sukurti paskyrą

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

Highly rated & popular with merchants in USA

„DRAG & DROP“

Sukurkite automatizaciją per kelias minutes

Nereikia turėti išskirtinių įgūdžių, kad sukurtumėte pardavimus skatinančią automatizaciją. Naudodami „Drag & Drop“ automatizacijų turinio redaktorių galite tobulinti seką, pridėti ar pašalinti papildomus kanalus, kurti pranešimų kopijas, skaidyti sekas atskiriems segmentams ar kitaip redaguoti automatizaciją pagal savo poreikius. Viską pateikiame vizualiai, kad lengviau suprastumėte, ką matys klientas.

Sukurkite automatizaciją per kelias minutes

Tiesiog malonumas redaguoti automatizacijas. Per savo karjerą teko išbandyti ne vieną el. pašto rinkodaros platformą. Tačiau tik su Omnisend yra be galo paprasta viską nustatyti ir atlikti reikiamus pakeitimus.

Stacey Dixon,

„Island Olive Oil“ grafikos dizaineris

SKIRTINGI KANALAI

Kai el. laiško nepakanka

Patraukite klientų dėmesį skirtingais kanalais – įtraukite el. paštą, SMS arba naršyklės „Push“ pranešimus į vieną automatizaciją ir pilnai išnaudokite galimybę paskatinti juos pirkti.

  • El. laiškai
  • SMS
  • Naršyklės „Push“ pranešimai
Kai el. laiško nepakanka

Siųskite tikslinį pranešimą reikiamam klientui

Sukurkite automatizaciją, kuri būtų aktuali jūsų klientams. Kaip? Automatizacijoje galite rinktis, kas ją aktyvuos, padalinti seką į atskiras skirtingiems auditorijos segmentams ar atlikti A/B testavimą ir nuspręsti, kuris variantas jums tinka labiausiai.

Pasirinkite pradžią
Pasirinkite pradžią

Pasirinkite, kas aktyvuos automatizaciją: kliento veiksmai apsipirkimo metu, patekimas / išėjimas iš segmento, naršymo svetainėje aktyvumas, registracija formoje ar kitos jūsų nustatytos sąlygos.

Naudokite automatizacijos skaidymą
Naudokite automatizacijos skaidymą

Padalinkite auditoriją pagal įvairius filtrus ir siųskite skirtingus pranešimus toje pačioje automatizacijoje.

A/B testas
A/B testas

Testuokite ir sužinokite, kuris kanalas ar laiško antraštė skatina daugiausia konversijų ir priimkite duomenimis grįstus sprendimus.

Integruotos pranešimų ataskaitos

Mokykitės ir optimizuokite neišeidami iš redaktoriaus

Neišeidami iš automatizacijos redaktoriaus stebėkite kiekvienos sekos rezultatus bei priimkite reikiamus sprendimus optimizavimui.

Integruotos pranešimų ataskaitos