Home Home Home
PROGRAMAVIMO NEREIKALAUJANTIS REDAKTORIUS

Pakvieskite klientus
į automatizuotą kelionę

Programavimo nereikalaujantis automatizacijos redaktorius leidžia lengvai sukurti ir personalizuoti automatinius pranešimus. Įtraukite el. pašto, SMS ir „Push“ naršyklės pranešimus, aktyvuokite klientų elgesiu paremtas žinučių sekas arba atlikite A/B testavimą, jei nesate tikri, ką rinktis.
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

based on 5,000+ reviews on

„DRAG & DROP“

Sukurkite automatizaciją per kelias minutes

Nereikia turėti išskirtinių įgūdžių, kad sukurtumėte pardavimus skatinančią automatizaciją. Naudodami „Drag & Drop“ automatizacijos redaktorių galite keisti siuntimo seką, pridėti ar pašalinti papildomus kanalus, dauginti pranešimus, skaidyti sekas atskiriems segmentams ar kitaip redaguoti automatizaciją pagal savo poreikius. Viską pateikiame vizualiai, kad lengviau suprastumėte, ką matys klientas.
Tiesiog malonumas redaguoti automatizacijas. Per savo karjerą teko išbandyti ne vieną el. laiškų platformą. Tačiau tik su Omnisend yra be galo paprasta viską nustatyti ir atlikti reikiamus pakeitimus.

  Stacey Dixon, Grafikos dizainerė

SKIRTINGI KANALAI

Kai el. laiško nepakanka

Patraukite klientų dėmesį skirtingais kanalais – įtraukite el. paštą, SMS arba „Push“ naršyklės pranešimus į vieną automatizaciją ir pilnai išnaudokite galimybę paskatinti juos pirkti.
 • El. laiškai

 • SMS

 • „Push“ naršyklės pranešimai

Siųskite tikslinį pranešimą
reikiamam klientui

Sukurkite automatizaciją, kuri būtų aktuali Jūsų klientams. Kaip? Automatizacijoje galite rinktis, kas ją aktyvuos, padalyti seką į atskiras skirtingiems auditorijos segmentams ar atlikti A/B testavimą ir nuspręsti, kuris variantas Jums tinka labiausiai.
 • Pasirinkite pradžią

  Pasirinkite, kas aktyvuos automatizaciją: kliento veiksmai apsipirkimo metu, patekimas/išėjimas iš segmento, naršymo svetainėje aktyvumas, registracija formoje ar kitos Jūsų nustatytos sąlygos.

 • Naudokite automatizacijos skaidymą

  Padalinkite auditoriją pagal įvairius filtrus ir siųskite skirtingus pranešimus toje pačioje automatizacijoje.

 • A/B testavimas

  Testuokite ir sužinokite, kuris kanalas ar laiško antraštė skatina daugiausia konversijų ir priimkite duomenimis grįstus sprendimus.

Integruotos pranešimų ataskaitos

Mokykitės ir optimizuokite neišeidami iš redaktoriaus

Neišeidami iš automatizacijos redaktoriaus stebėkite kiekvienos sekos rezultatus bei priimkite reikiamus sprendimus optimizacijai.
Didinkite pardavimus, o ne darbo krūvį
Su Omnisend automatizacijų redaktoriumi išsiųskite pirmąją automatinių žinučių seką vos keliais paspaudimas.
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.