Main meniu
Main meniu
TURINIO REDAKTORIUS

Profesionalūs el. laiškai jūsų el. prekybos vystymui

Mėgaukitės jau paruoštais el. laiškais ir atraskite lanksčias jų koregavimo galimybes. El. prekybos verslams skirtas „Drag & Drop“ turinio redaktorius padės jums ne tik greitai ir lengvai parengti į pardavimų skatinimą orientuotus el. laiškus, bet ir sutaupyti dar daugiau jūsų laiko.

Išbandykite nemokamai

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

Highly rated & popular with merchants in USA

Prekės ženklo dizaino nustatymai

Išlaikykite jūsų prekės ženklo atpažįstamumą

Omnisend gali paimti jūsų prekės ženklo stiliaus nustatymus iš svetainės ir automatiškai pridėti juos prie kiekvieno kuriamo el. laiško. Logotipas, prekės ženklo spalvos, net jūsų socialinių tinklų nuorodos vos keliais paspaudimais. Norėdami pridėti daugiau prekės ženklo elementų, galite tai daryti rankiniu būdu, naudodami mūsų „Drag & Drop“ turinio redaktorių. Sutaupykite laiko ir be didelių pastangų pritaikykite svarbiausius jūsų prekės ženklo elementus pasirinktam el. laiško šablonui.

SMS AUTOMATIZACIJA
Turinio redaktorius

Jūsų laiškai, jūsų kūrimo taisyklės

Mėgaukitės patobulintais el. pašto turinio redaktoriaus funkcionalumais. Nesvarbu, ar renkatės vieną iš mūsų šablonų, ar kuriate laišką nuo nulio – su mūsų turinio redaktoriumi valdykite visą laiško vaizdą be jokio programavimo.

  • Kelių stulpelių išdėstymas
  • „Google“ šriftai
  • Tiesioginis redagavimas
  • Automatinis išsaugojimas
  • Konkretaus turinio tam tikruose įrenginiuose matomumo slėpimas
Jūsų laiškai, jūsų kūrimo taisyklės
El. laiškų šablonai

Sukurkite šabloną vieną kartą, naudokite jį neribotą laiką

Jau nereikia kopijuoti el. laiško, kad galėtumėte naudoti tą patį šabloną. Dabar susikūrus prekės ženklą atitinkantį laiško šabloną, galėsite jį išsisaugoti ir ateityje naudoti visoms kitoms kampanijoms.

Sužinokite daugiau apie el. laiškų šablonus
Paprasta funkcija
Produktų sąrašai

Automatiškai pridėkite produktus iš savo el. parduotuvės

Produktų sąrašas leidžia pridėti produktus tiesiai iš el. parduotuvės, nieko neimportuojant rankiniu būdu. Prijungę savo parduotuvę prie Omnisend, turinio redaktoriuje tiesiog pasirinkite produktų sąrašo (angl. Product Listing) funkcionalumą ir pridėkite norimus produktus tiesiai iš el. parduotuvės į el. laišką. Visa reikalinga informacija – nuo nuotraukos iki kainos įkeliama automatiškai. Tai taip paprasta!

Sužinokite daugiau apie produktų sąrašus
Ataskaitos
NUOLAIDŲ KODAI

Įtraukite unikalius nuolaidų kodus

Padidinkite konversijų skaičių ir klientų išlaikymą naudodami unikalius nuolaidų kodus, neišeinant iš turinio redaktoriaus. Jei turite „Shopify“, „BigCommerce“ ar „WooCommerce“ el. parduotuvę, mūsų „Drag & Drop“ turinio redaktoriuje jums tereiks pridėti nuolaidos bloką į el. laišką ir mes automatiškai sugeneruosime jums kodą. Pasirinkite norimą variantą iš skirtingų komercinių pasiūlymų tipų, stebėkite ir lengvai koreguokite kodo galiojimo datą ir kitus nustatymus. Unikalūs nuolaidos kodai leidžia sumažinti dalijimosi galimybę, suteikti išskirtinę patirtį ir paskatinti pardavimus.

Paprasta funkcija
PRODUKTŲ REKOMENDACIJOS

Skatinkite kryžminius pardavimus

Reklamuokite savo naujausius ar geriausiai parduodamus produktus, pridėkite suasmenintų rekomendacijų ir gaukite dar daugiau užsakymų. Tiesiog naudodami turinio redaktorių pasirinkite produktų rekomendacijų bloką (angl. Product Recommender) savo kuriamam el. laiškui. Produktų rekomendacijų funkcija gali iš jūsų parduotuvės paimti iki 8 produktų su nuotraukomis, aprašymais, kainomis ir nuorodomis į produktą. Kadangi informacija yra atnaujinama kas valandą, visi pakeitimai, kuriuos atlikote el. parduotuvėje prieš išsiųsdami el. laišką, bus automatiškai įtraukti.

Ataskaitos
A/B TESTAVIMAS

Sužinokite išplėstinio A/B testavimo galimybes

Supraskite, kaip auditorija reaguoja į jūsų el. laiškus ir atraskite geriausius scenarijus. Suteikiame galimybę testuoti el. laiško antraštes, siuntėjų vardus ir net el. laiško turinį tam, kad akimirksniu priimtumėte duomenimis grįstus sprendimus ir žinotumėte, kas geriausiai veikia jūsų konversijų skaičius.

Paprasta funkcija

Paprastai ir greitai

Prijunkite savo el. parduotuvę prie Omnisend. Pasirinkite iš anksto sukurtą šabloną. Atsisėskite ir atsipalaiduokite.

Pre-built SMS automation workflows
Paruošti šablonai

Pradėkite darbus nedelsiant su jau paruoštais el. laiškų dizainais

Pre-built SMS automation workflows
Matomumo valdymas

Įsitikinkite, kad jūsų el. laiškai puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje, ir rodykite / slėpkite konkrečius išdėstymus pasirinktuose įrenginiuose

Pre-built SMS automation workflows
Produktų sąrašai

Lengvai peržiūrėkite ir įterpkite produktus su paveikslėliu, aprašymu ir kaina

Pre-built SMS automation workflows
Nuolaidų kodai

Padidinkite konversijų skaičių naudodami lengvai įterpiamus nuolaidos kodus bet kokiai progai

Pre-built SMS automation workflows
Produktų rekomendacijos

Automatiškai pridėkite rekomenduojamus produktus į el. laiškus, kad padidintumėte vidutines užsakymų vertes

Pre-built SMS automation workflows
Prekės ženklo dizaino nustatymai

Automatiškai įkeliami jūsų prekės ženklo dizaino elementai: logotipas, šriftai ir prekės ženklo spalvos vientisai komunikacijai