Main meniu
Main meniu

Daugiakanalės rinkodaros automatizavimas, skirtas BigCommerce

Sujunkite savo „BigCommerce“ parduotuvę su „Omnisend“, kad sukurtumėte suasmenintą klientų patirtį, kuri paskatins pardavimą. Įtraukite savo kontaktus naudodami tikslinius naujienlaiškius ir SMS kampanijas, taip pat padidinkite pajamas naudodami efektyvius automatizavimo scenarijus. Mumis pasitiki daugiau nei 70 000 sparčiai augančių elektroninės prekybos prekių ženklų.

Prijunkite savo parduotuvę

BigCommerce
Icon
Palikto krepšelio atkūrimas visuose įrenginiuose

Nesvarbu, ar yra nešiojamas kompiuteris, ar telefonas, jūsų klientų paliktus krepšelius galima lengvai pasiekti vienu paspaudimu. „Omnisend“ yra VIENINTELĖ el. pašto rinkodaros platforma, teikianti „BigCommerce“ parduotuvių palikto krepšelio atkūrimą keliuose įrenginiuose.

Icon
Diegimas vienu spustelėjimu

Tiesiog atsisiųskite „Omnisend“ programą, skirtą „BigCommerce“, ir mes automatiškai sinchronizuosime jūsų kontaktus, produktus ir užsakymus.

Icon
Paprasta naudoti

Mūsų iš anksto sukurtos automatizacijos, gražūs el. laiškų šablonai ir turinio redaktorius „Drag & Drop“ palengvina darbą.

Icon
Išskirtinis palaikymas

Visada esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus dėl Omnisend integracijos ir pasidalinti naudojimo patarimais.

Personalizuotos, daugiakanalės automatizacijos

Derinkite el. paštą su SMS ir kitais kanalais, kad suteiktumėte klientams suasmenintą ryšį, be poreikio integruoti kelias programas. Mūsų populiariausios automatizavimo darbo eigos, kurios turi pridėtus el. pašto ir SMS kanalus, buvo iš anksto sukurtos, kad galėtumėte paleisti apleisto krepšelio, pasveikinimo bei kitas autoamtizacijas per kelias minutes.

Personalizuotos, daugiakanalės automatizacijos

Išplėstinis rinkodaros el. paštu funkcijų rinkinys

Sutaupykite laiko kurdami el. pašto kampanijas, pasinaudokite integruotu produktų rinkikliu, turinio redaktoriumi „Drag & Drop" o galimybė daryti A/B testus laiško temos eilutėje ir pridėti dinaminius kuponų kodus ir kitas naudingas funkcijas, kurios padės padidinti kampanijos efektyvumą. .

Išplėstinis rinkodaros el. paštu funkcijų rinkinys

Išmanusis kontaktų segmentavimas

VIP pirkėjai, pirmą kartą perkantys pirkėjai, klientai, kurių gimtadieniai artėja ar neaktyvūs kontaktai... komunikuokite asmeniškai su kiekvienu unikaliu klientų segmentu, naudodami mūsų išplėstines segmentavimo funkcijas . Siųskite tinkamą pranešimą tinkamam kontaktui.

Išmanusis kontaktų segmentavimas

Veiksmingos duomenimis pagrįstos veiklos ataskaitos

Mūsų praktinių ataskaitų dėka visada galite žinoti, kaip veikia jūsų automatizacijos ir kampanijos, o svarbiausia – kiek pardavimų jie generuoja. Galite lyginti savo rezultatus kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį ir pagerinti savo našumą žinodami, kuris turinys sulaukė didžiausio susidomėjimo ir pagal kokius konkrečius scenarijus sulaukta daugiausiai konversijų.

Veiksmingos duomenimis pagrįstos veiklos ataskaitos
Mūsų patirtis su Omnisend buvo nuostabi nuo pat pradžių visose srityse. Puikus produktas, puikus aptarnavimas, išskirtinis palaikymas. Laukiame visų šios platformos siūlomų funkcijų, bet tikrai sužavėjo tai, ką Omnisend jau daro už mus. Mūsų kampanijos turi puikius rezultatus, o automatizavimo funkcija yra galinga, tai didelis pliusas mums ir mūsų klientams, puikiai tinkantis mūsų el. prekybos erdvei (be to, nepastebėta krepšelio integracija su Big Commerce yra nuostabi).
Stars
BigCommerce Atsiliepimai, Spalio 26, 2019

Išsami rinkodaros platforma
Shopify Plus parduotuvėms

Sales
Duomenų sinchronizavimas realiuoju laiku

Nedelsdami pradėkite aktyvinti savo klientus – Omnisend akimirksniu sinchronizuoja visus duomenis iš BigCommerce parduotuvės.

Sales
Iš anksto sukurti automatiizacijų šablonai

Sutaupykite laiko naudodami iš anksto sukurtas darbo eigas, palikto krepšelio sugrąžinimui, pasveikinimo serijoms ir kitų automatizuotų laiškų scenarijams.

Sales
Naujienlaiškiai

Įtraukite savo prenumeratorius tikslinėmis, lengvai sukuriamomis el. pašto kampanijomis, kuriose yra įvairių CTR stiprintuvų.

Sales
SMS rinkodara

Išbandykite SMS kanalą segmentuotoms, vienkartinėms kampanijoms arba integruokite jį su daugiau kanalų savo automatizavimo darbo eigoje.

Sales
Prenumeratos formos

Omnisend gali padėti rinkti el. pašto adresus ir telefono numerius naudojant įvairias prenumeratos formas.

Sales
Turinio redaktorius Drag & drop

Padarykite el. pašto kūrimą lengvu, naudodami mūsų paprastą naudoti, klientų mėgstamą turinio redaktorių.

ATVEJO ANALIZĖ

Kaip B-Wear Sportswear formuoja rinkodaros strategiją naudojant duomenis

Mūsų „BigCommerce“ kliento „B-Wear Sportswear“ pasveikinimo serijos konversijų rodiklis padidėjo 66 % naudojant „Omnisend“ per pirmuosius du mėnesius.

66%

sveikinimo serijos konversijos rodiklis

40%

įmonės pardavimų per Omnisend

Perskaitykite atvejo analizę
Nuogas

BigCommerce parduotuvės, kurios naudojasi
Omnisend