Home Home Home

Leiskite klientams pasijausti ypatingais su gimtadienio pasveikinimo funkcija

Padarykite ypatingą dieną dar ypatingesne

Visiems patinka švęsti savo gimtadienį, o dar labiau - gauti dovanų. Padarykite ypatingą klientų dieną dar ypatingesne ir įjunkite automatinių gimtadienio laiškų su išskirtiniais pasiūlymais funkciją. Galėsite nustatyti, kad laiškas būtų siunčiamas prieš, po gimtadienio ar tam tikrą valandą. Belieka sužinoti kliento gimtadienio datą, pasinaudojus viena iš mūsų veiksmingų registracijos formų.

5 kartus daugiau pardavimų

Omnisend duomenys rodo, kad gimtadienio laiškai sulaukia 5 kartus daugiau konversijų nei įprasti naujienlaiškiai. Tai tikriausiai susiję su tuo, kad šie laiškai turi vidutinį 45% atidarymo rodiklį. Taigi, gimtadienis gali būti ne tik ypatinga diena Jūsų prenumeratoriams, tačiau ir puiki proga padidinti savo pardavimus.

Parodykite, kad Jums rūpi

Kaip jau minėjome, sėkmingas verslas grindžiamas puikiais santykiais su klientais. Padėkite stiprinti santykius su kiekvienu klientu, parodydami, kad Jums tikrai rūpi. Atidarius gimtadienio sveikinimo laišką bei gavus išskirtinį pasiūlymą produktams ar net nemokamą dovaną, neįsimylėti prekės ženklo neįmanoma. Tokiu būdu prenumeratorių paversite ne tik klientu, bet ir ištikimu prekės ženklo ambasadoriumi.

Sužinokite, kaip pradžiuginti prenumeratorius ir užsitikrinti jų lojalumą su automatiniais gimtadienio laiškais.

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.