Home Home Home

Lengvai kurkite pasveikinimo kampanijas

Pasveikinkite kiekvieną prenumeratorių

Pasisveikinkite su kiekvienu nauju prenumeratoriumi ir leiskite jiems pasijusti ypatingais. Juk tai pirmasis žingsnis tolesniame bendravime. Jūsų pasveikinimo laiškas neprivalo būti įprastas ir šabloninis, kokius naudoja visi. Pasinaudokite laiškų personalizavimo funkcija ir suteikite šiek tiek asmeniškumo.

Tegu tai būna ypatinga

Jei norite nustebinti savo prenumeratorius, sukurkite išskirtinius pasveikinimo el. laiškus su specialiais pasiūlymais. Padarykite taip, kad Jūsų produktų atsisakyti būtų tiesiog neįmanoma ir nuo pat pradžių užmegzkite tvirtus santykius. Puikus pasveikinimo el. laiškas – gero pirmojo įspūdžio garantas.

Tinkama žinutė tinkamam žmogui

Nors pasveikinimo el. laiškai siunčiami automatiškai, jie neprivalo būti vienodi. Vietoje to, personalizuokite laiškus pagal klientų prenumeravimo būdą. Jei jie prenumeravo dedikuotame prenumeratos puslapyje – siųskite su tuo susijusią žinutę. Jei registravosi norėdami gauti nuolaidos kodą, nepamirškite jo nusiųsti. Nuo pat pradžių pateisindami savo klientų poreikius užsitikrinsite jų lojalumą ilgam.

Sužinokite, kaip paprasta sukurti automatinius pasveikinimo pranešimus, padedančius paversti lankytojus pirkėjais.

Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.