Home Home Home

Gaukite pilną kampanijų rezultatų statistiką

Stebėkite savo rezultatus realiu metu

Netrukus po kampanijos išsiuntimo pradėsite matyti jos rezultatus. Realiu metu gausite vertingą informaciją, kuri padės patobulinti ateities kampanijas ir suteikti jūsų prenumeratoriams dar daugiau vertės. Galėsite sekti prenumeratorių skaičiaus augimą, laiškų atidarymo ir nuorodų juose paspaudimo rodiklius, jų kitimą, bei pardavimus. Ir viskas vienoje ataskaitoje!

Naudokite paspaudimų žemėlapį geresniems rezultatams pasiekti

Omnisend paspaudimų žemėlapio „Clickmap“ funkcija padės atrasti, kurios laiško nuorodos gavėjus sudomino labiausiai. Su šia informacija galėsite spręsti, kurie laiško turinio elementai buvo sėkmingi, o kuriuos reikėtų keisti. Žinodami savo prenumeratorių pomėgius, galėsite jiems siųsti tik tą informaciją, kuri išties juos skatina pirkti.

Stebėkite pirmąsias 24 valandas

Pirmosios kelios kampanijos valandos yra svarbiausios, nes tuo metu pastebimas didžiausias aktyvumas. Omnisend ataskaitose galėsite analizuoti kaip kampanija buvo atidaroma ir spaudžiama kiekvieną valandą per pirmą parą nuo jos išsiuntimo. Jau po valandos ar dviejų perprasite siunčiamų kampanijų efektyvumą.

Greitai raskite svarbią informaciją

Mūsų teikiamose ataskaitose aiškiai matysite, kiek laiško gavėjų jį atidarė, paspaudė viduje esančias nuorodas ar net atliko pirkimą. Tai padės įvertinti kampanijų efektyvumą ir suprasti, kokių pakeitimų reikia geresniems rezultatams pasiekti. Be to, matysite kiek žmonių atsisakė prenumeratos ir kokius įrenginius naudoja laiškams skaityti. Visa statistika padės išsiaiškinti Jūsų prenumeratorių poreikius ir geriau juos pažinti.

Analizuokite kampanijų ataskaitas, kad pažintumėte prenumeratorius ir didintumėte pardavimus

Išbandykite nemokamai šiandien.