Main meniu
Main meniu

El. laiškų ir SMS rinkodara, kuri tikrai veikia

Pereikite į Omnisend dėl geresnio pristatomumo, aiškios kainodaros ir neprilygstamo klientų aptarnavimo. Gaukite 30% nuolaidą pirmiesiems 3 mėnesiams ir visą migravimo paketą, skirtą vienos ar kelių parduotuvių paskyroms. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu, naudokite kodą READYFORBETTER.

Sukurti paskyrą

Highly rated & popular with merchants in USA

Klaviyo migravimo paketas

Visas migravimo paketas, kurio vertė 1 000 USD, padės užtikrinti sklandų migravimą iš Klaviyo į Omnisend, nesvarbu, ar turite vieną, ar kelias el. parduotuves. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai suteikti mums šiek tiek informacijos ir mes atliksime visus darbus:

Icon
Pirmas žingsnis: gaukite 30% nuolaidą pirmiems 3 mėnesiams

Pradėję naudotis Omnisend, pasinaudokite kodu READYFORBETTER iškart gaukite 30% nuolaidą

Icon
2 žingsnis: nustatysime jūsų automatizacijas (500 USD vertės)

Atkursime jūsų dabartines Prenumeratorių pasveikinimo ir Palikto krepšelio automatizuotas sekas įtraukiant el. pašto ir SMS kanalus.

Icon
3 žingsnis: sukursime pasirinktinius segmentus (350 USD vertė)

Atkursime segmentus, kad galėtumėte geriau taikyti, geriau konvertuoti ir sulaukti geresnių pardavimų

Icon
4 žingsnis: nustatysime jūsų registracijos formas (150 USD vertės)

Padėsime sukurti registracijos formas, atitinkančias jūsų prekės ženklą

Kainodara, kuri turi prasmę

Naudodami „Omnisend“ gausite kainas, kurios atitinka jūsų poreikius ir yra lengvai suprantamos. Nenustebsite varginančius, nepaskelbtus kainų šuolius, kurie gali pakeisti jūsų planavimą, biudžetą ir pajamų sąmatas. Į visus mūsų planus įtrauktas aukščiausios klasės klientų aptarnavimas, kuris nepaliks jūsų laukti.

Kainodara, kuri turi prasmę

Pristatymas, kuriuo galite pasikliauti

„Omnisend“ turi aukštus pristatymo rodiklius, kurie užtikrina, kad jūsų el. laiškai iš tikrųjų pasiektų gautuosius, taip pat visą spektrą statistikos apie pristatymo rezultatus. Bet mes žengiame dar vieną žingsnį toliau: padėsime įgyvendinti ekspertų strategijas, pvz., IP sušildymą, kontaktų įtraukimą ir segmentavimą bei turinio patarimus, kurie padės išvengti SPAM aplanko >.

Pristatymas, kuriuo galite pasikliauti

Klientų aptarnavimas, kuris jus palaiko

Taip pat gausite prieigą prie aukštai įvertinto klientų aptarnavimo. Dar geriau, kad mūsų klientų sėkmės vadybininkai aktyviai dirbs su jumis, kad nuosekliai gerintų jūsų rezultatus.

Klientų aptarnavimas, kuris jus palaiko

Mūsų specialus Klaviyo migravimo pasiūlymas

Kad jūsų persikėlimas į Omnisend būtų kuo sklandesnis, pateikiame visą perkėlimo paketą, kuris leis jums pradėti pirmą dieną. Tai apima:

30% nuolaida pirmiems 3 mėnesiams

Pradėkite savo sėkmę naudodami Omnisend ir pirmuosius 3 mėnesius 30% nuolaida. Tiesiog prisiregistravę naudokite kodą READYFORBETTER ir iškart pamatysite savo ROI padidėjimą.

30% nuolaida pirmiems 3 mėnesiams

2 galingos automatizacijos (500 USD vertė)

Mūsų ekspertai nemokamai perkels jūsų pasveikinimo ir palikto krepšelio laiškų serijas, kurias sudaro iki trijų pranešimų, remiantis dabartinėmis „Klaviyo“ darbo eigomis. Naudokite tik el. paštą arba derinkite jį su SMS ir stumkite. Mūsų duomenys rodo, kad sveikinimo pranešimai gali sugeneruoti 28 kartus daugiau užsakymų nei kampanijos, o dėl atsisakymo krepšelio gaunama 24 kartus daugiau užsakymų.

2 automatizacijos (vertė 500 USD)

5 nestandartiniai segmentai (vertė 350 USD)

Atsižvelgdami į jūsų dabartinę „Klaviyo“ sąranką, atkursime iki penkių tinkintų segmentų. Jie gali būti tokie bendri kaip „Suraskite mane labiausiai įsitraukusius pirkėjus per pastarąsias 30 dienų, kurie išleido mažiausiai 250 USD“ arba ypač konkretūs, pavyzdžiui: „Suraskite mane visus pirkėjus, kurie peržiūrėjo šį konkretaus produkto puslapį, yra iš JK ir yra moterys“. Geresnis segmentavimas užtikrina geresnį taikymą ir tinkamesnius pranešimus, o tai padidina pardavimą.

5 nestandartiniai segmentai (vertė 350 USD)

2 prenumeratos formos (150 USD vertė)

Padėsime įgyvendinti iki dviejų registracijos formų, kad galėtumėte greičiau surinkti daugiau prenumeratorių pagal dabartinę „Klaviyo“ nustatymus. Dirbsime su jūsų prekės ženklu, siekdami užtikrinti, kad jūsų pranešimai, taikymas ir konversijos būtų geriausi.

Pradėkite
2 prenumeratos formos (150 USD vertė)

Paruošta per 3 dienas

Kai spustelėsite mygtuką, kad pradėtumėte, tereikia prisiregistruoti prie Omnisend, atlikti veiksmus ir laukti. Štai ir viskas. Per tris darbo dienas viską nustatysime už jus.

Kas toliau?
Logo
„Omnisend“ teikia neįtikėtiną klientų aptarnavimą. Galiu pasakyti, kad jie nori, kad jų klientai būtų sėkmingi, tobulėtų ir augtų kaip verslas, ir aš manau, kad tai yra nuostabu. Sakyčiau, čia „Omnisend“ žengia aukščiau ir toliau. Jie visada sutelkia dėmesį į pagalbą klientams ir savo produkto tobulinimą. Šiuo požiūriu Omnisend yra pramonės lyderė.

Caely Lybeck from Black Halo