Main meniu
Main meniu
KONTAKTŲ SĄRAŠO VALYMAS

Prižiūrėkite savo kontaktų sąrašo higieną

Reguliariai valykite el. pašto adresų sąrašus naudodami Omnisend sąrašų valymo įrankį ir turėkite geresnes galimybes patekti į savo prenumeratorių pagrindinę el. pašto dėžutę.

Pradėkite valymą

Highly rated & popular with merchants in USA

Padėsime jums atsikratyti nekokybiškų kontaktų

Pelningas el. pašto kontaktų sąrašas yra švarus el. pašto kontaktų sąrašas. Todėl mes esame tam, kad padėtume jums išlaikyti tokį, pašalindami šiuos prastos kokybės kontaktus:

Neteisingi el. pašto adresai
Neteisingi el. pašto adresai

Tai yra neteisingi ar neegzistuoajntys el. pašto adresai, kuriems jūsų el. laiškai nėra pristatomi. Dėl to jie ne tik nenaudingi, bet ir išeikvoja dalį jūsų el. pašto rinkodaros biudžeto (tai reiškia mažesnį ROI)

Šlamšto spąstai
Šlamšto spąstai

Šie el. pašto adresai nepriklauso tikriems žmonėms. Vietoj to, juos naudoja interneto paslaugų teikėjai, norėdami identifikuoti šlamšto siuntėjus. Jei siunčiate jiems el. laiškus, galite pakenkti savo el. pašto siuntėjo reputacijai

Rašybos klaidos
Rašybos klaidos

Toks paprastas dalykas kaip rašybos klaida gali suteršti jūsų el. pašto kontaktų sąrašą. Padėsime atpažinti ir pašalinti rašybos klaidas, padėsime sumažinti peradresuojamų ir nepristatytų el. laiškų skaičių

Vienkartiniai el. pašto adresai
Vienkartiniai el. pašto adresai

Tokie vienkartiniai el. pašto adresai gali nebeveikti po kelių valandų ar dienų. Daugelis jų susinaikina, o tai kenkia jūsų reputacijai ir pristatomumui.

Švarus sąrašas
veda į

  • Geresnis pristatomumas Daugiau el. laiškų patenka į prenumeratorių pagrindinę el. pašto dėžutę, o tai reiškia didesnes pardavimų galimybes
  • Sumažintos išlaidos Pašalinus neegzistuojančius ir prastos kokybės kontaktus, mokėsite mažiau už savo el. pašto rinkodaros įrankį.
  • Mažesni atmetimo rodikliai Mūsų klientų atmetimo rodikliai pastebimai sumažėjo beveik 11%
  • Geresni atidaromumo rodikliai Gausite aiškesnį vaizdą apie tai, koks jūsų el. laiškų efektyvumas, gausite tikslesnius antraščių, el. laiškų, komercinių pasiūlymų testavimo rezultatus
Švarus sąrašas veda į:

Kaip veikia mūsų sąrašo valymas

Naudodami Omnisend pamatysite, kaip lengva pradėti kontaktų sąrašo valymą

#01
Įvertiname prastus ar rizikingus kontaktus

Kai peržiūrėsite visus savo kontaktus, mūsų platformoje pamatysite pranešimą, kuriame bus rekomendacijos, kiek kontaktų reikia išvalyti ar peržiūrėti.

#02
Pamatysite, kiek kainuos sąrašo išvalymas

Prieš pradedant jūsų kontaktų sąrašo valymą parodysime, kiek kainuos ši paslauga. Šiuo metu jos kaina yra 0,20 USD kievienam 100 kontaktų.

#03
Atliekame šimtus jūsų sąrašo patikrų

Mūsų integravimo partneris padės mums nustatyti visus jūsų turimus prastos kokybės kontaktus, įskaitant neteisingus el. pašto adresus, šlamšto spąstus, rašybos klaidas ir vienkartinius el. paštus.

#04
Gausite išsamų mūsų patikrintų el. laiškų suskirstymą

Išanalizuoti kontaktus užtrunka vos kelias minutes, o kontaktus pažymėsime kaip „Prastos kokybės“, „Vienkartiniai arba nežinomi“ arba „Geros kokybės“. Galite pasilikti arba ištrinti norimus.

Be to,
Omnisend yra
nemokamas. Visada.

Omnisend teikiama el. pašto kontaktų sąrašo valymo paslauga yra tik viena iš viso platformos galimybių spektro. Išnaudokite visas rinkodaros automatizavimo platformos galimybes, sukurtas specialiai el. prekybos verslams.

Skirtingai nuo kitų el. pašto ir SMS paslaugų teikėjų, Omnisend galite nemokamai pradėti naudotis visomis funkcijomis. Vos prisiregistravę gausite pilną prieigą prie visko, o už papildomas funkcijas, pavyzdžiui, el. pašto kontaktų sąrašo valymą, mokate tik tada, kai jų prireikia.

Omnisend sklandžiai ištraukia jūsų duomenis iš „Shopify“, „Shopify Plus“, „BigCommerce“, „WooCommerce“ ir kitų el. prekybos platformų.

180+

Komandos narių šiuo metu siekia, kad Omnisend taptų pirmaujančia rinkodaros automatizavimo platforma

75,000+

Internetinių parduotuvių, naudojančių Omnisend su tikslu didinti pajamas, gaunamas iš el. pašto rinkodaros kanalo, ir užmegzti ilgalaikius santykius su klientais

130+

Šalių, naudojančių Omnisend platformą nuo JAV iki Maroko, Pietų Afrikos ir kt.