Home Home Home
EL. LAIŠKŲ ŠABLONAI

Teminiai el. laiškų šablonai
sukurti prekybai internetu

Taupykite laiką ir skatinkite pardavimus su mūsų profesionalaus dizaino šablonais. Lengvai kursite įspūdingus laiškus be jokio programavimo.
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
Naudokitės visomis Omnisend funkcijomis.

based on 5,000+ reviews on

TEMINIAI ŠABLONAI

Pradėkite jau su paruoštu dizainu

Teminiai šablonai yra jau paruoštų, mobiliesiems pritaikytų laiškų galerija, kuriuos galima siųsti beveik tokius, kokie yra - tereikia pasikeisti logotipą ir tekstus. Nesvarbu, ar Jūsų prekės ženklas minimalistinis, drąsus ar žaismingas - nesudėtingai rasite atitinkantį poreikius šabloną ir sutaupysite daug laiko.
STANDARTINIAI ŠABLONAI

Arba naudokite standartinį vaizdą

Mūsų standartiniai šablonai yra pilnai redaguojami, paruošti maketai, kuriuos belieka užpildyti turiniu. Pagal poreikį galite rinktis iš maketų su antraštės meniu, skirti daugiau dėmesio produktams, vizualams, o gal norite paprasto tekstinio naujienlaiškio?
„DRAG & DROP“ REDAKTORIUS

Lengvai redaguokite šablonus

Naudodami programavimo nereikalaujantį „Drag & Drop“ turinio redaktorių, galite pertvarkyti, pridėti ar pašalinti turinio blokus. Į el.prekybą orientuoti turinio blokai skirti patraukliai pateikti dinaminius nuolaidų kodus, rekomenduojamus produktus ir kitą informaciją. Kurkite įtraukiančius laiškus, skatinančius pirkti.
IŠSAUGOTI ŠABLONAI

Išsaugokite ir naudokite vėl

Susikūrus prekės ženklą atitinkantį laiško šabloną, galėsite jį išsisaugoti ir ateityje naudoti visoms kitoms kampanijoms. Jei turite kelias parduotuves sujungtas su Omnisend, galite visoms naudoti tą patį šabloną ir taip sutaupyti dar daugiau laiko.

  • Optimizuota mobiliesiems įrenginiams
    Visi laiškų šablonai yra su vaizdo mobiliajame/kompiuteryje kontrole - pilnai pritaikyti bet kuriam įrenginiui.
  • „Drag & Drop“ redagavimas
    Koreguokite išdėstymą, pridėkite ir pašalinkite turinio blokus naudodami intuityvų „Drag & Drop“ turinio redaktorių.
  • Jokio programavimo
    Visus dizaino nustatymus galima redaguoti turinio redaktoriuje ir nereikia jokių HTML žinių.
Kurkite laiškus lengvai ir greitai
Taupykite laiką el.laiškų rinkodarai naudodami interaktyvius, mobiliesiems optimizuotus laiškų šablonus, sukurtus el.prekybai.